Prosinec 2015

Hello from the other side.

22. prosince 2015 v 22:57 | Inny Emilly |  journal
Ano, už je to nějaký ten pátek, kdy sem se ozvala. Nebylo moc času, chuť.. nic. Poslední měsíce byly příšerný, ale zároveň měly své kouzlo. Děly se hrozně věci, prožívala jsem strašné chvíle, ale na druhou stranu, když to šlo, bavila sem se, smála a skoro vůbec netrávila čas sama. Taky jsem ale skoro nespala, zanedbávala hodně povinností a dosáhla bodu, ze kterého možná není návratu. Neustále jsem měla k řešení nějaké vztahy, hádky, rozpory, rozchody a návraty... V jednu chvíli už toho bylo tolik, že mě zasáhla vlna "jemitofuk" a na tu malou chvíli, mi bylo všechno jedno a byla sem v pohodě. No, ve skutečnosti nebyla, protože tahle obrana nakonec dost padla a zbyly z ní jen trosky. Zbytky něčeho, co se teď snažím posbírat. Sama.

Musela jsem se poněkud oddělit od lidí. Ve finále všechny odháním svým nešťastným stavem a negativním myšlením, které mě občas přepadá a lidi pochopitelně hledají společnost těch, kteří jsou dobře naladění. Je to dobře vidět na tom, když mám dobrou náladu, bavím se, mele mi to, směju se a dělám blbosti. Ale ve chvíli, kdy se hroutím, lidi by se na mě nejraději vykašlali. Je to smutné, ale pochopitelné.

Moje emoce se totálně pomotali a nakonec se zastavili a čekají co bude dál. Co bude dál? Nevím. Musím napravit věci, které jsem pokazila. Zároveň jsou věci, které už bych prostě měla nechat být. A pak jsou tu věci, které vážně musím nechat být, ale nemůžu. Nejde to. V jeden moment se věci zdají být lepší, v další se vám hroutí všechno před očima a vy se jen klepete a hroutíte se taky. Bohužel u mě je to jako neverending story, protože nikdy nepřestanu bojovat. Jsem už vážně unavená, ale nějak se nemůžu vzdát.

A co, že bude s bolgem? Jooo, tak to nevím ani já sama. Možná zase začnu věnovat internetovému světu více času, možná ne. Každopádně, teď to vidím celkem nadějně.

EDIT 1.1.2016: Všem přeji krásný nový rok, ať si plníte svý sny a jste silní!