Srpen 2015

Never enough.

17. srpna 2015 v 18:10 | Inny Emilly |  journal
Proč prostě lidi neumí být šťastní proto, co mají? Proč pořád máme málo, chceme víc, jsme nevděčný, nic nám není dobré a hledáme dokonalost? Proč nejsem o nic lepší? Mám teď bezdůvodnou depku, ale brečet nehodlám. Proč? Protože jsem nevděčná? Tak to můžu brečet leda sama nad sebou. Mám super vztah, mám plno super věcí okolo, ale nemám dost. Nestačí mi to. I na tom všem si něco najdu. Něco co mě trápí, dělá mě nešťastnou, štve mě to a tak dále. Asi to znáte. Čas od času to tak přece má každý, ne? Nebo jsem tak moc hrozná a nevděčná?


Vím, že tady teď nějak moc nejsem, ale to už trvá nějakou dobu. Vlastně se sem kolikrát odebírám jen ve špatné náladě. Fakt mě potěšily ty komentáře ve stylu, že bych si zasloužila větší návštěvnost a podobně. Děkuju, ale pravdou je, že nezasloužila, protože na to tady teď docela peču. Myslím, že bych našla plno věcí o kterých psát, ale nějak se do toho nemám. Nebudu se vymlouvat, že se učím na reparát, protože na to taky dost peču (fuj, styď se...), nebo, že můj život je tak akční, že nemám čas. Čas mám. Sem líná jako prase a většinu dní se stejně jen válím a kynu. Ale na blog se mi moc nechce.

Mám teď i dost přemýšlivou, míň než dřív, ale poslední tři dny celkem jo. Už jsem dospělá a měla bych s tím něco dělat. Se sebou. Měla bych se na sebe zaměřit. Pořád jen něco hledám a na něco čekám, stěžuju si, snažím se pomáhat druhým, být všem oporou, dobrou kamarádkou a já nevím co všechno, ale nad sebou jen naříkám. To už nechci. Chci se někam hnout. Díky mému vztahu už jsem se i hnula, ale teď si chci tak nějak pomoc sama a né čekat, že mě nějaký vztah spasí. Nebo, že někdo. A co vy? Co prázdniny a všechno?

STATISTICS: 3.08. 2015 - 9.08. 2015

16. srpna 2015 v 23:24 | Inny Emilly |  blog news

Pondělí9
Úterý5
Středa5
Čtvrtek11
Pátek8
Sobota8
Neděle5
Celkem51

STATISTICS: 27.07. 2015 - 2.08. 2015)

3. srpna 2015 v 22:36 | Inny Emilly |  blog news

Pondělí10
Úterý4
Středa12
Čtvrtek7
Pátek11
Sobota6
Neděle19
Celkem69

STATISTICS: 20.07. 2015 - 26.07. 2015

2. srpna 2015 v 22:18 | Inny Emilly |  blog news

Pondělí6
Úterý18
Středa13
Čtvrtek13
Pátek2
Sobota6
Neděle13
Celkem71

We are so disgusting generation.

1. srpna 2015 v 11:32 | Inny Emilly |  journal
Nedávno jsem začala vést rozhovor o týrání zvířat a tom, jak mě to vždycky dokáže naštvat. Pak jsem se dostala k testování kosmetiky na zvířatech a okamžitě jsem si to musela najít. Prvně jsme řeila jedení masa a vegetariánství. To jestli má cenu být vegetarián jen z nějakého přesvědčení, že vraždění zvířat je špatné. Já moc maso nejím, ale hlavně proto, že mi to prostě nechutná a mám k tomu nějaký odpor. Každopádně to, že nebudu jíst maso, žádné krávě život nevrátí a neobrátí to celý svět k tomu, aby přestali chovat a zabíjet zvířata tak nehumánním způsobem. No, ale takovou kosmetiku používá většina z nás a vůbec nám nedochází, čím si zvířata musela projít a jak trpět, aby my krasavice povrchní, jsme si na ksicht napatlaly make-up.


Je to vtipné, že to vůbec píšu, protože sama si ho tam patlám a jak jsem zjistila, tak mé oblíbené značky, které mimochodem používám téměř denně, jsou právě ty, které dělají testy na zvířatech. Je mi z toho špatně, ale přitom vím, že malovat se nepřestanu. Když umře zvíře pro maso, není to pěkný, ale nějak to k tomu životu patří a není to zcela zbytečná oběť, jestli víte, jak to myslím.. ale když zabije někdo zvíře jen proto, aby jsme se mohly zkrášlit, to už je něco jiného. Vím, že tenhle problém nevyřeším a ani nepůjdu a nevyházím všechny šminky, ale je mi z toho na nic a celkem se i za to stydím, že si tady dovolím na to nadávat, ale přitom nejsem o moc lepší a matlám si ten ksicht dál.

Maso budu jíst taky dál, sice se necpu zrovna slaninou a já nevím čím vším. Jsem v mase dost vybíravá, ale asi nepřestanu úplně. Malovat se taky nepřestanu, i když vím, že se mi tohle testování na zvířatech tak příčí. Co to sakra je s touhle dobou!?