Červenec 2015

• [18.7.2015 - 31.7.2015] eleventh remarks

31. července 2015 v 15:23 | Inny Emilly |  diet

• 18.7.2015
- oběd: cuketové placičky s americkými bramborami a zeleninovým salátem
- večeře: 3 kousky pizzy
- tekutiny: voda, kafe, vodka, džus, rum, cola

• 19.7.2015
- oběd: párek v rohlíku s kečupem (2x), trocha salátu
- večer: cuketové placky s americkým bramborem, zelenina
- tekutiny: kafe, voda, pivo

• 20.7.2015
- snídaně: chleba s krabí pomazánkou
- oběd: 2 kousky pizzy
- svačina: gnocchi s pórkovou omáčkou
- večeře: nudlová polívka z pytlíku
- tekutiny: voda, rum, džus, kafe
- váha: 57,4kg (chci zatím 55kg)

STATISTICS: 13.07. 2015 - 19.07. 2015

23. července 2015 v 13:33 | Inny Emilly |  blog news

Pondělí10
Úterý11
Středa11
Čtvrtek7
Pátek7
Sobota7
Neděle11
Celkem64

Rita Ora: Poison

21. července 2015 v 14:20 | Inny Emilly |  music
Skvělá písnička se skvělým videoklipem. Ritu Oru zrovna 2x nemusím, její písničky mě rychle začnou nudit, ale tahle se jí opravdu povedla a v tom klipu je fakt krásná. Ačkoliv nechápu, proč holky ve spoustě klipů chodí jen v podprsence a kožený bundě, asi to taky vyzkouším, jsem zvědavá jak se na mě lidi budou dívat, hehe.


STATISTICS: 6.07. 2015 - 12.07. 2015

19. července 2015 v 16:05 | Inny Emilly |  blog news

Pondělí7
Úterý14
Středa10
Čtvrtek24
Pátek26
Sobota12
Neděle25
Celkem118

STATISTICS: 29.06. 2015 - 5.07. 2015

19. července 2015 v 16:04 | Inny Emilly |  blog news

Pondělí13
Úterý5
Středa9
Čtvrtek9
Pátek10
Sobota5
Neděle3
Celkem54

STATISTICS: 22.06. 2015 - 28.06. 2015

19. července 2015 v 16:03 | Inny Emilly |  blog news

Pondělí9
Úterý9
Středa9
Čtvrtek14
Pátek6
Sobota10
Neděle14
Celkem71

• [23.5.2015 - 17.7.2015] tenth remarks

17. července 2015 v 20:21 | Inny Emilly |  diet

23. bylo plánem začít se více hýbat a zase nějak pravidelněji jíst a pokud možno i menší porce, což se mi dřív celkem dařilo, ale v květnu to poměrně pokulhává. A o pohybu ani nemluvě.

• 23.5.2015
- snídaně: chleba s medem, kousek jogurtové buchty
- oběd: těstoviny s boloňskou omáčkou
- svačina: sójové mléko
- tekutiny: voda, zelený čaj


Tady jsem měla poměrně dlouho pauzu a všechna má předchozí snaha, byla tedy k ničemu, protože jsem z těch tří kil dole zas dvě nabrala. Shit! Dost jsem na to kašlala, ale teď mě to zase začalo štvát, tak musím začít a už vydržet. Ono i ve chvíli, kdy jsem to přestala psát na blog, jsem se v tom méně orientovala. Někdy jsem nejedla skoro celý den, někdy dvě jídla za den a jindy jsem se cpala až hrůza. Ráda bych to tedy zase měla nějak pod kontrolou a hlavně se už konečně pořádně hýbala! Protože já tu postavu snů prostě budu mít! (Edit: fakt jím zdravoty no.... -_- fujky)

• 9.7.2015
- snídaně: palačinky s jogurtem, ovocem
- oběd: čínská polívka z pytlíku
- svačina: zmrzka
- tekutiny: kafe, voda

• 11.7.2015
- oběd: čínská polívka z pytlíku
- večeře: květákové placičky s bramborem a zeleninou
- tekutiny: zelený čaj, voda, pivo

• 12.7.2015
- oběd: květákové placičky s bramborem a zeleninou
- tekutiny: voda, kafe, zelený čaj

• 17.7.2015
- oběd: lečo
- svačina: 3 kousky bábovky
- večeře: chleba se šunkou a sýrem, zelenina
- tekutiny: voda, kafe 2x, zelený čaj
- pohyb: pár cviků, procházka

I am happy and sad at the same time.

11. července 2015 v 13:54 | Inny Emilly |  journal
Je neuvěřitelné, jak se věci rychle mění a obrací. Neustále. Když jste šťastní, čas vám utíká rychle, všechno je barevné a veselé, máte chuť se usmívat na lidi, těšíte se na každý nový den... Když nejste, všechno se táhne nekonečně dlouho, ranní vstávání už není "jupí! novej den." ale spíš "ach jo, další den..". A když se potom kouknete zpátky na ty dny štěstí, připadá vám, že jich bylo málo, jako kdyby se daly zbalit do jedné hrsti, ale ty smutné, prázdné dny i kdyby trvaly jen týden, vám budou připadat jako měsíce. Mám pocit, že se mi ty chvíle šťestí v tom smutku rozplynuly v nicotu. Jako kdyby tady nikdy nebyly, ale přitom právě vzpomínky na tyhle dny, bolí nejvíc. Je to zvláštní, ale nějak se mi tohle všechno točí v hlavě.


Dneska jsem slyšela větu, která mě donutila se hrozně zamyslet. Nad sebou. Nad tím, kým jsem se stala a jestli taková chci být. Před pár měsící bych řekla, že tímhle se nikdy stát nechci, řekla bych to možná ještě před měsícem, ale teď..? Na jednu stranu taková být nechci, ale na druhou myslím, že jsem přesně taková, jaká bych měla být. Že tahle osoba je tou, ke které sem směřovala. A ano, válčím s ní v obdobích smutku, ale jinak si na ni asi nějak extra stěžovat nemůžu. Teda ano, může, jenže stejně vím, že tahleta osoba našla to nejlepší ve mně a ukázala to světu. I když s tím dobrým ukázala i ty největší slabiny. /Selena Gomez - Good For You/


Tahle holka, kterou jsem teď, konečně ví co chce, nemá sice přesný cíle, ale má nějaké představy a sny a tuší, jakým směrem by se měl její život ubírat. Chce zachraňovat lidi, na kterých jí záleží a nevzdávat to s nima. To sem teda vlastně chtěla vždy, ale teď se toho opravdu držím a dávám do toho co nejvíc. Jen bych si asi měla uvědomit, že to nejdřív nesmím vzdávat se sebou. Že nejprve potřebuju zachránit sama sebe a pak až můžu ostatní. Nebo možná tím, že "zachráním" ostatní, zachráním i sebe?

I met you and then all the stupid love songs made sense.

10. července 2015 v 0:05 | Inny Emilly |  journal
Ahoj. Tak sem vám přemýšlela, jestli napsat tenhle článek (jakej asi co?), ale pak jsem se rozhodla, že ne (takže je asi fuk jakej), protože by to bylo příliš detailů z osobního života a jak víte... jsem tu trochu inkognito. Takže ne, nebudu sem vypisovat story of my life a radši to zas napíšu jen svýma myšlenkama. Jenže... když si to tak vemu tak v mé hlavě jsou teď jen tři věci: potřebuju kouřit, tak od neděle jsem si nezapálila a nejsem nějakej šílenej kuřát, ale mám na to teď prostě chuť. Ráda si sednu jen tak na balkon s cigárem, kafem/čajem/čímkoliv a prostě si dám cígo. Ať už sama nebo s někým. Další věc je alkohol. Ať zním teď jakkoliv nechutně, že hlavní dvě věci na které myslím je kouření a chlast.. já ráda piju. Neříkám, že se musím ožírat do sraček jako plno lidí, ale prostě se ráda napiju. A teď bych pila vážně skoro furt. I když to vlastně kdykoliv. A poslední věc (osoba) je on.


Samozřejmě sem nikdy nechtěla být tou osobou, co na blog píše články ve stylu "on bla bla.. tolik mi ublížil. Dneska jsem ho viděla a bla bla..." ale asi se tomu taky nevyhnu. Zkrátka na mě taky došlo. A ať jsem kdy s klukama zažila kdeco, tohle se ničemu z toho nevyrovná. Nikdy předtím jsem tohle neprožila, nikdy jsem nevěřila na ty sladký romanťárny jako z filmu, ale dokud to nezažijete, nepochopíte. Kéž bych vám to mohla převyprávět... jenže nemůžu a vlastně se to ani nedá. Nedá se to pořádně vysvětlit slovy. A i když to teď bolí, jsem nehorázně ráda, že se to stalo. Že mě tohle vůbec potkalo. Hodně mi to dalo. Skoro bych řekla, že mě to zachránilo. Doslova. Je až neuvěřitelné kolik vám toho jeden člověk dokáže dát za poměrně krátkou dobu. Přitom vás to nejspíš ovlivní na celý život a hlavně.. tohle už nikdy nezapomenu. /Zedd - Beautiful Now./


Když ale pominu tohle a podívám se na to, jak mi to teď je líto.... počkat... ne. Neudělám to. Teda ano, je mi to líto, ale nebudu tady vypisovat jak je to na prd a bolí to, protože na trápení se tím, mám celý den. Člověk by řekl, že když se rozejdete na prázdniny, bude to fajn. Budete mít moře času, které můžete trávit mezi lidmi, nemáte starosti a tak dále, ale pak vám dojde: mám plno volného času a trávím ho tím, že nad ním přemýšlím, zavírám se doma, nemám chuť nikoho vidět, s nikým mluvit, žádnou akci si pořádně neužívám a je mi jen na nic. Ach, byla sem to ale naivní. Každopádně mě to nakonec nějak přimělo se vrátit k psaní blogu. A je dost evidentní, že se k blogu přikláním ve chvílích trápení. Je to zas ten můj svět mimo realitu, a když je realita na nic, hledám únik. Lepší svět. Pochopení. Naději. /Shura - Touch/

Maybelline: Super Stay Better Skin

9. července 2015 v 13:33 | Inny Emilly |  cosmetics
Tenhle make-up jsem hrozně chtěla vyzkoušet, hlavně proto, že slibuje po třech tejdnech zlepšení pleti. Stál mě v DM 200,- což mi přišlo jako v pohodě cena a s kosmetikou od maybelline, nemám špatné zkušenosti. Při nanášení mi hodně připomínal jiný make-up od této značky (affinitone) měl stejnou konzistenci a nanášel se úplně stejně. Ovšem už při prvním použití jsem nějak neskákala nadšením. Mám poměrně suchou pleť a tenhle make-up to akorát více zvýraznil, což jsem přesně nechtěla.

Výdrž se mi také nezdála nic moc. To bylo i u toho předchozího make-upu této značky, ale nějak jsem doufala, že se to u tohoto zlepší. Mám dojem, že nic, co mi tenhle make-up sliboval (a že sliboval opravdu hezké věci), vlastně nedodržel. Krytí teda není nic moc, výdrž taky nic moc, roztírání.. no, mohlo by to být lepší. Asi to byly celkem vyhozené peníze.Po delším používání jsem si ho ale celkem oblíbila. Pleť se mi asi opravdu zlepšila, nevím jestli to bude tím make-upem nebo sluníčkem a mořem. No, asi můžu připsat nějaký body i make-upu. Každopádně teď ho používám každý den (téměř), akorát na něj používám ještě jeden a dohromady je to bomba. Samotný mi upřímně řečeno moc nevydrží a asi to nebude úplně ten správný odstín, protože mi to připadá takové trochu do oranžova, ale né až tak hrozně. V závěru bych řekla, že to není úplně nejhorší make-up, ale nevím jestli bych do toho šla znovu.


HODNOCENÍ: ***/*****