Květen 2015

• [6.5.2015 - 22.5.2015] ninth remarks

22. května 2015 v 20:57 | Inny Emilly |  diet

• 6.5.2015
- snídaně: chleba se šunkou a zeleninou
- oběd: KFC kyblík
- svačina: chleba se šunkou a sýrem, zelenina
- večeře: špagety s boloňskou omáčkou
- tekutiny: kafe, voda, voda s citrónem

• 7.5.2015
- snídaně: chleba s marmeládou
- svačina: musli tyčinka, chleba se šunkou a sýrem
- oběd: koprovka s bramborem a vajíčkem
- večeře: zeleninový salát s těstovinami
- tekutiny: kafe, zelený čaj, voda

• 8.5.2015
- oběd: pórková polévka s bramborem a vajíčkem
- svačina: smoothie (jablko, hruška, banán, sójové mléko)
- večeře: špagety s boloňskou omáčkou
- party: chipsy, popcorn, kuřecí maso s chlebem...
- tekutiny: voda, zelený čaj
- váha: 57,7kg (z 61kg)
- pohyb: 10min cvičení, plavání (1000m)

• 9.5.2015
- snídaně: makový buchty
- oběd: hovězí maso se zeleninovou omáčkou a rýží
- svačina: nevím
- večeře: nevím
- tekutiny: voda, kafe

• 13.5.2015
- snídaně: chleba s máslem a medem
- svačina: kinder bueno, chleba se sýrem a šunkou, raciolky
- oběd: kapustové karbanátky s bramborem
- večeře: půlka hermelínu,zeleninový salát

• 14.5.2015
- snídaně: smoothie (mango, banán, sójové mléko)
- svačina: bake rolls, chleba se šunkou a sýrem
- oběd: čína
- svačina: chleba s máslem a medem
- večeře: čína

• 22.5.2015
- snídaně: míchané vajíčka, chleba
- svačina: sójové mléko, musli tyčinka
- oběd: špagety s boloňskou omáčkou
- večeře: jogurtová buchta s broskvemi
- tekutiny: voda
- pohyb: 10min cvičení
- váha: 57kg (56,9kg)

STATISTICS: 11.05. 2015 - 17.05. 2015

19. května 2015 v 19:35 | Inny Emilly |  blog news

Pondělí11
Úterý11
Středa10
Čtvrtek22
Pátek14
Sobota11
Neděle11
Celkem90

STATISTICS: 4.05. 2015 - 10.05. 2015

19. května 2015 v 19:34 | Inny Emilly |  blog news

Pondělí22
Úterý11
Středa14
Čtvrtek11
Pátek12
Sobota22
Neděle16
Celkem108

I am my own undoing. But not today!

14. května 2015 v 19:57 | Inny Emilly |  journal
Dlouho tu nebyl žádný journal..Nic moc z mého osobního života, žádné vylívání srdíčka a podobné "blbosti". Naposledy to bylo koncem března a to bylo období osobního dna. Trvalo to nějakou dobu a asi pořád trvá, ale tenhle měsíc, jako kdybych úplně přepla a všechno je okey. Přísahám, že to bylo ze dne na den. Doslova. A začalo to koncem 30.dubna a celý květen je zatím fajn. Není teď moc věcí které by mě trápily a když, tak moc nevyplouvají na povrh. Většinu času jsem naprosto v pohodě. Ten nekonečný vztek, co jsem neměla jak ventilovat a drtil mě neskutečně poslední měsíce, se najednou zmírnil. Neříkám, že je vše perfektní, ale nic není nějak hrozné. Snad tohle období bude zase nějako dobu trvat.

LifeLove

Zažila jsem za posledních čtrnáct dní opravdu krásné chvíle. Ani bych neřekla, že se mi takové budou dít. Jsou to takové věci, o kterých jen sníte, nebo je vidíte ve filmech. Vlastně nejvěší problém jsem já sama sobě. Neustále se sebou hrozně válčím, což pak vyvolává dosti depresivní stavy.. Z čehož plyne, že jsem moje vlastní zkáza. Minimálně tedy jednou budu...

Nechci se o těchto věcech moc rozepisovat a už vůbec to celé nechci zakřiknout.. Znáte to, nad něčím se nadchnete a ejhle, najednou se to změní v pravý opak. Vlastně se celkem bojím tenhle článek psát.. možná proto ta dlouhá pauza, protože jsem si říkala, že když něco kladného napíšu, změní se to další den na něco záporného a všechno se sesype. Snad to tak ale nebude. No a pokud jde o blog, bylo to teď takové všelijaké. Moc sem toho sem nedávala, řekla bych, nějak se mi poslední dva týdny ani nechce, takže asi tak..

EDIT: měla jsem pravdu, jeden den píšu tohle, druhej den se všechno změní k horšímu...

Rimmel: Extra Pop Lash Mascara

13. května 2015 v 17:11 | Inny Emilly |  cosmetics
Lákalo mě vyzkoušet barevné řasenky a Rimmel má zrovna tuhle řadu se zelenou, fialovou a světle modrou. Doma mám ještě fialovou od S-he, která mi poměrně vyhovuje. Tahle modrá není špatná, ale... Neřekla bych, že se zrovna hodí k mým hnědým očím. Taky je asi třeba umět se k tomu správně nalíčit. Já ji použila jen párkrát, na můj vkus je to něco moc odlišného od mého běžného stylu, ale čas od času, vyskočím z rutiny černých řasenek. Dobře se nanáší, celkem i vydrží, hezky se s ní pracuje, jen je třeba dát více vrstev, aby byla barva intenzivní. Řasy i celkem prodlouží.

Essence: The Gel Nail Polish

9. května 2015 v 17:34 | Inny Emilly |  nails
Ten úžasný pocit, když jsi jdete koupit časopis a v něm je lak s barvou, kterou přesně chcete. Abych pravdu řekla, tak téměř pokaždé, než napíšu nějakou recenzi, si o produktu co nejvíc přečtu, omrknu recenze ostatních a pak to tak nějak v hlavě srovnávám s čím souhlasím, s čím né, co je pravda a co zas u mě absolutně selhalo a jako téměř vždy, jsem narazila na mnoho rozdílných názorů. Na jedné straně něktěré slečny tvrdí, že lak vůbec nepůsobí jako gelový, že se odlupuje nebo třeba málo kryje. Na druhé straně jsou tu přesné opaky a velká spokojenost. No, pravda je, že každý je jiný a každému sedí něco jiného. Co pro mě může být nejlepší koupí, pro vás může být zbytečnost a katastrofa. Já mám na nehtech tento lak dva dny a čekala sem, že už bude poněkud odrbaný, bude v sobě mít nějaké rýhy a podobně, protože to se mi u laků stává běžně a dost často již první den.
Barva se mi líbí moc, mám odstín 36 dare it nude, a na výběr je velká škála dalších. Měl by perfektně krýt, dlouho vydržet a dodávat lesklý efekt. Podle mě to vše splňuje poměrně obstojně. Dobře se nanáší a při nějaké tlustší vrstvě, když zaschne, tak drží dobře. Za mě má asi samá plus i přesto, že jsme mu nějaké velké naděje nedávala, byla jsem příjemně překvapena.STATISTICS: 27.04. 2015 - 3.05. 2015

9. května 2015 v 17:12 | Inny Emilly |  blog news

Pondělí13
Úterý9
Středa7
Čtvrtek7
Pátek5
Sobota11
Neděle21
Celkem73

Garnier Fructis: Goodbye Damage

8. května 2015 v 13:29 | Inny Emilly |  hair
Posilujíví balzám pro velmi poškozené vlasy, který už po jednom týdnu odvrátí rok poškozování vlasů. Jde to vůbec? Funguje na zničené vlasy i něco jiného než nůžky? Ať jsem vyzkoušela cokoliv, nic jiného opravdu nefungovalo. Nečekala jsem žádné zázraky ani od této nové řady od Garnier, ale potřebovala jsem nějaký kondicioner / bazlám a říkala jsem si, že když nebude špatný, dokoupím i další přípravky. Asi těžko mě ale spasí jeden balzám na vlasy, že?

Vezmu to tedy nějak jednoduše. První mě asi nadchl obal. Nehraje to sice žádnou roli v kvalitě, ale je to něco, čeho si všimnete hned napoprvé. Dalším takovým prvním poznatkem je vůně, zbožňuju, když moje vlasy voní a tenhle balzám voní opravdu příjemně. Podle toho, co píšou, působí dvojím způsobem: zvenku a zevnitř. Měl by zacelovat konečky a navracet lesk a pronikat do vlasových vláken, kde vyplní jejich poškození. No, mám dojem, že mým vlasům už nic takového nepomůže. Necítím žádný rozdíl. Vlasy nejsou v o nic lepší kvalitě, ale ani na tom nejsou hůř, což také oceňuji. Nemám po nic nějak vysušené a nepoddajné vlasy, jako po jiných přípravcích, což je u mě velké plus.Teď ovšem běhá na youtube(mám dojem, že tam) reklama, kde si holky (myslím si, že youtuberky, znám z nich asi 2), tenhle přípravek hrozně chválí. Teda spíš celou tuhle řadu. Takže možná dokoupím i zbytek k tomu a třeba pocítím lepší účinek, ačkoliv jsem stejně asi dále přesvědčena, že mi pomohou jen nůžky a to už ne jen jednou za rok.

• [27.4.2015 - 5.5.2015] eighth remarks

6. května 2015 v 13:42 | Inny Emilly |  diet

Zjistila jsem, jak moc důležité pro mě je, když si sem zapisuju všechno to jídlo a podobně. Nutí mě to se hlídat a držet nějakou pravidelnost. Jakmile jsem si nějakou dobu nepsala, okamžitě jsem upustila a přestala se držet a začala se cpát. Začalo se to pak pomalu vracet do starých kolejí, což jsem nechtěla, tak se to zase snažím brzdit. Je to jako se závislostmi, snadno se do toho spadne a těžko se z toho hrabe ven. Bez blogu asi mít svou vysněnou postavu nebudu.

• 27.4.2015
- snídaně: chleba se šunkou
- svačina: sójové mléko, chleba se šunkou,sýrem a polníčkem, zmrzlina a perníček
- večeře: maso s rýží + omáčka mix
- tekutiny: zelený čaj, voda

• 2.5.2015
- snídaně: lívance se zakysanou smetanou, marmeládou a banánem
- oběd: rybíkarbanátky s bramborem
- večeře: (piknik) jahody,hrozny, nutella, křupky, ciabatta, zelenina..
- tekutiny: zelený čaj, voda, pomerančový džus

• 3.5.2015
- oběd: knedlo vepřo zelo
- svačina: pařížský salát, chleba
- večeře: rybí karbanátky s bramborem a polníčkem
- tekutiny: zelený čaj, voda

• 4.5.2015
- snídaně: chleba se šunkou
- svačina: chleba se šunkou, sýrem a salátem, banán
- oběd: houbová polévka, kuřecí rizoto
- večeře: knedlo-vepřo-zelo
- tekutiny: zelený čaj, kafe, voda

• 5.5.2015
- snídaně: chleba se šunkou,sýrem,salátem
- svačina: nanuk míša, pár raciolek
- oběd: knedlo-vepřo-zelo
- svačina: čokoládové sójové mléko (100ml), pár kousků jahod
- večeře: zeleninový salát s mozzarellou
- tekutiny: zelený čaj, pivo, voda
- pohyb: běh / chůze (10km), plavání (1000m)

Miss Sporty: Ohh! Tan So Fine Bronzing Powder

4. května 2015 v 15:10 | Inny Emilly |  cosmetics

V poslední době, cca za poslední rok, jsem si celkem oblíbila různé bronzery i tvářenky. Dříve jsem se tomu celkem vyhýbala, obzvláště jakýmkoliv, které se leskly, což je teda většina, nebo mi to tak alespoň připadá. Každopádně jsem předtím měla doma jeden bronzer od Maybelline a nějak jsem podlehla jeho kouzlu. Chtěla jsem ale něco více do hněda a možná s menším leskem. Řekla bych, že hnědě barvy, mému obličeji asi padnou prostě nejlépe. A tak jsem na doporučení kamarádky šla do drogérky a koupila si tenhle bronzer v odstínu 002 Perfect Brunette, za cca 90Kč.

Je dostupný ve dvou odstínech a to tenhle můj 002 a 001 I am blond and fabulous. Hmotnost balení je 6,2g. Ten 001 jsem si v obchodě moc neprohlížela, ale podle fotek na internetu, mi připadá takový moc žluto oranžový a já chtěla spíše do hněda. Jedna z hlavních věcí a možná i důvodů ke koupi, které se mi na tomto bronzeru zamlouvají je to, že je dvojitý. Jedna polovina je světlejší a dodá spíše jen takový lesk a druhá polovina je tmavá a zvýrazní obličej.

Co se týká toho lesku, tak je možná silnější než jsem čekala. Já prostě nemám ráda příliš lesklé věci na obličeji, připadá mi, že to pak působí tak nějak lacině, leskne se mi potom vlastně celý obličej a je mi to prostě celkově nepříjemné, ale u tohohle mi připadá, že se to poměrně ztratí. Abych pravdu řekla, tak nemůžu úplně být nadšená z nějaké extra dlouhé výdrže. Jenže to já u ničeho. Cokoliv si dám na obličej, vydrží maximálně půl dne (když mám hodně štěstí). Teda myslím spíše make-up, pudr, tvářenky a pod.. takže u vás by to tak vlastně být nemuselo. Naopak si myslím, že by jste v tomhle ohledu mohly mít větší štěstí, než já. Závěrem tedy řeknu, že pudr pěkně rozzáří, lze ho použít na konturování obličeje a určitě to nejsou zcela vyhozené peníze, protože nějaký užitek, z něj určitě mít budete.