Únor 2015

Essence: I Love Extreme Volume Mascara

25. února 2015 v 12:38 | Inny Emilly |  cosmetics

Pokud jde o řasenky, naučila jsem se volit levnější značky a kupodivu jsem s nimi mnohem spokojenější, než s kdejakou starou. Nejčastěji si kupujo od Miss Sporty, ale jelikož tahle značla v krámu zrovna nebyla a já potřebovala akutně řasenku, šáhla jsem po téhle za pár kaček od essence. Nebyla to špatná koupě, ale jsou tu důvody, které jsou spíše proti. Řasenka dodává jak objem, tak i délku. Řasy hodně zvýrazní, krásně černou, ale... někomu to může připadat až moc. Chci říct, že by to mohlo působit uměle. Dost slepuje a dělá i žmolky. Každopádně, pokud si s tím trochu pohrajete a nepreferujete, aby to opravdu vypadalo co nejpřirozeněji, tak se to dá.


Mně prostě takovéto řasenky vyhovují a ještě za ně neutratím. Kartáček je velký a pro mě naprosto ideální. Je třeba ho tedy trochu otřít, než začnete nanášet, aby jste toho tam neměli příliš mnoho a předešly nějakému tomu slepení a žmolkům. Výdrž je taky dbrá, takže.. nějak si nemám na co stěžovat.

Miss Sporty: So Clear Pressed Powder

23. února 2015 v 11:41 | Inny Emilly |  cosmetics
Já si sice na pudry nějak zvlášť nepotrpím, ale do tohohle už bych nejspíš podruhé nešla. Docela jsem při výběru spěchala a chtěla jsem něco levného, tak jsem šáhla po tomhle od Miss Sporty. Stál tuším asi 80,- takže finančně vás rozhodně nezrujnuje. Dobré je také zrdcáko uvnitř a houbička na nanášení. Na fotce už je pudr poněkud rozsypaný, což se mi stává po chvíli u většiny.


Co mi dost nevyhovuje je ten odstín, asi to chtělo šáhnout jinam. Je poněkud dosti do oranžova a mě to hrozně rozčiluje. Dost si potrpím na to, aby byl můj make-up a všechno co na obličeji mám naplácané, co nejvíc sjednocen s přirozenou barvou.


Ovšem nějaká pozitiva by to asi zase chtělo. Dobře se nanáší, nebo aspoň mně ano a výdrž podle mě taky není úplně špatná, nebo si aspoň nemůžu nějak stěžovat, ale stejně bych do něj už podruhé nešla a vrátila se radši k jiné značce. Jak si od Miss Sporty ráda kupuju řasenky, tak pudry teda ne a ani make-upy.

Statistics / 9.02. 2015 - 15.02. 2015

23. února 2015 v 11:27 | Inny Emilly |  blog news

Pondělí: 36
Úterý: 24
Středa: 35
Čtvrtek: 26
Pátek: 19
Sobota: 26
Neděle: 42

Celkem: 208


Am I wrong?

20. února 2015 v 23:52 | Inny Emilly |  journal
Už bych se ráda zase dostala na nějakou dobu do takového období, kdy bude všechno v pohodě a konečně si třeba i budu moct říct, že jsem opravdu šťastná. Jenže se nějak nedaří. Něco se zlepší a zase se někde něco pokazí. Ano, vím, že je to zcela běžné, ale jsem z toho poněkud unavená. Za poslední měsíc a půl jsem psychicky poměrně vyšťavená. V některých chvílích už se opravdu jen tak zoufale plácám na místě a mám pocit, že není cesty ven. Uvnitř mě se to rve a já slyším jen jak mi to v hlavě všechno křičí a zuří tam tornádo. Ačkoliv se za to sice nesnáším, tak si někdy říkám "už nemůžu, už né prosím". Ovšem už jsem si prošla i horšími věcmi (teda jak se to tak veme..), takže to nějak vydržím. Jako vždy.

Untitled

Asi mi nějak není přáno, aby mi věci vycházely. Občas si říkám jestli to moje negativní, nebo spíše realistické myšlení a předtuchy, opravdu nepomáhají k jejich vyplnění. Tím chci říct, že buď jsem jasnovidec a poznám, že prostě to nevýjde a nebo moje síla myšlení je tak velká, že si to tím sama přivolám. Jenže tyhle pocity, myšlenky a předtuchy prostě nevypnu a nezměním. Nejde to. Bez toho to nejsem já.

Nejspíš je se mnou vážně něco špatně. Možná, že jsem prostě člověk, se kterým nikdo nechce mít nic moc společného. Nebo si třeba jen nic lepšího ani nezasloužím. Na druhou stranu, nemám si až tak moc na co stěžovat, tedy spíš bych asi neměla, jelikož je to dost nevděčné a jsou na tom lidi hůř.


Jsem ten typ člověka, co neumí vést necelé vztahy. Vkládám do některých (opravdu jen do pár, ale za to hodně) až moc energie, citů a všeho. Snažím se být tím skutečným přítelem na život a na smrt. Co podrží v nejtěžších situacích, co tu je ve dne v noci a podobně, ale jaksi mi to téměř není opětováno. Většina lidí se baví jen s tím, s kým se mu to zrovna hodí. Nebo myslí jen na sebe a očekává od druhých něco, co sám nemůže nabídnout a nenabídne. A tohle mě naprosto rozčiluje a dosírá, protože toužím mít kolem sebe skupinu blízkých lidí, s kterými si klidně projdete společně peklem. Ale to asi moc koukám na filmy a seriály, že....

Mixa: CC Cream

17. února 2015 v 16:38 | Inny Emilly |  beauty&body

Nejsem si zrovna dvakrát jistá, jestli tenhle krémík funguje. Abych pravdu řekla, ani ho moc nepoužívám. Nějak jsem z toho používání měla špatný pocit a asi mi ani ničím nepomohl. Asi si říkáte, jak ho můžu teda soudit, když ho téměř nepoužívám.. ano, máte pravdu. Jenže prostě pokaždé když si ho dám na obličej, je mi to poměrně nepříjemné. Tak nějak bych snad řekla, že mi to spíš škodí než pomáhá. Cejtím po něm i suchou pleť více než obvykle, často se mi dělají víc pupínky a podobně. Nejsem si jistá, jestli za to může přímo ten krém, ale prostě ne, neoblíbila jsem si ho. Zkrátka z něj nemám dobrý pocit a není nic moc pěkného, co bych o něm mohla psát. Snad jedna věc by tu byla.. nevoní špatně. Teda jako tím chci říct, že mám zkušenosti s tím, že plno krémů fakt smrdí. Upřímně řečeno, fakt se nechci vrhat do dlouhodobějšího používání, protože se bojím, že bych si akorát uškodila. Každopádně jsem přesvědčena, že někomu by to naopak mohlo pomoci, ale já tenhle případ as nejsem.


My mind is killing my soul.

14. února 2015 v 17:46 | Inny Emilly |  journal
Ještě včera jsem se cítila jak kdybch u sebe nosila bublinu, ve které je zavřená malá, vyděšená, ubrečená a ustaraná holčička a spolu s ní jsou tam uazvřené i mé problémy, které se bojím řešit. Všechny mé trápení, strach, úzkosti, bolest... to všechno tam bylo zamčené spolu s ní. A ona prostě křičela a brečela, at' jí pomůžu, ale já nechtěla. Bylo snažší tohle neřešit. Nechat ji se v tom topit, dokud nebudu připravená s tím něco dělat. Nejsem si ale jistá, jestli bych něckdy připravená byla, protože jakmile něco takového otevřete, všechno se na vás vysype a možná to nakonec nezvládnete. Možná se všechno akorát zhorší.

Untitled

Každopádně tahle malá holčička tu bublinu asi rozkopla a pustila to ven. Nebo byla bublina prostě plná. A nebo jsem to snad chtěla podvědomě otevřít? Zní to takhle blbě, když to takhle popisuju, protože nevím, jak jinak svou situaci přiblížit? Každopádně se to začalo sypat ven. Jedna věc, druhá věc.. jen čekám kdy přijdou další. Hlavní a největší problémy už jsou ve stádiu řešení. Mám z toho trochu divnou náladu. Pořád jsem si to v hlavě promítala, co řeknu a udělám až tahle situace nastane, ale zatím je to všechno jinak, než jsem to plánovala. Ano, mám strach. Bojím se, jak to celé dopadne. Proto, pro mě bylo snažší to neřešit, protože jakmile to řešit začnete, už nejde couvnout a možná to nevyjde. Dokud je to stranou, můžete doufat a představovat si ten happy end. Ted' už si můžete jen říkat "no jo, nějak to dopade".

Tumblr

Možná jsem ubohá, když si to takhle převedu na nějakou bublinu a malou holku, ale kdo z nás nemá v hlavě takové věci? Něco tajného o čem nemluví. Skryté pocity, které si nechává pro sebe. Vlastní řešení svých problémů. Hm? Takovéhle věci většinou nikomu moc nesvěřuji. Blogu ano. Věřím totiž tomu, že tady se na to lidi dívají jinak a lépe to chápou a často se s tím i ztotožňují.

Miss Sporty: Pump Up Booster Waterproof Mascara

12. února 2015 v 15:54 | Inny Emilly |  cosmetics
Koupila jsem si ji ve spěchu, byla tehdy myslím v akci a jelikož mám 90% řasenek od Miss Sporty a obvykle jsem spokojená, tak jsem po ní šáhla bez váhání. Toho, že je voděodolná jsem si tehdy myslím nevšimla a myslím, že kdyby jo, tak si ji asi nekoupím. Mám s voděodolnými řasenkami spíše špatné zkušenosti a taky jsou mi celkem k prdu, jelikož mně řasenky drží dobře za každého počasí. Haha, to asi přeháním, ale prostě voděodolné nemám ráda a pokud možno, tak je ani nepoužívám.


Tahle řasenka nebyla zrovna výhra. Tenhle kartáček mi příliš nevyhovuje. Řasy nějak moc nezvýrazní, ani neprodlouží či zahustí. Jednoduše řečeno, je dost nenápadná. Což o to, to by třeba někomu mohlo vyhovovat. Dávám si ji, pokud chci nějaké přirozenější líčení, nic výrazného. Každopádně co mi na ní hodně vadí je její výdrž. Obvykle když přijdu odpoledne domů, tak mám na řasách už jen takové zbytky. Ok, to bych ještě překousla. Ale co mi extrémně vadí a to u více především voděodolných řasenek, je to, že při odličování s ní vážně zápasím. Nejde dolů a většinou u toho vypelichám o pěknou spoustu řas. Ano, zní to jako blbost, že výdrž je na prd, ale přesto nejde dolů.. sama tomu zrovna nerozumím, ale už to tak asi bude no. Takže abych to uzavřela, nic pro mě. Ráda ji občas použiju, ale spíš dávám přednost jiným.

S-he: Volume Boost Mascara

11. února 2015 v 15:59 | Inny Emilly |  cosmetics
Původní cena byla asi 99Kč, ale já ji koupila za asi 40Kč, protože byla v DM v takovém tom "výprodeji" se zbytky. Není černá, ale fialová, jen tak pro info. Ačkoliv pokaždé, když ji mám na sobě, tak se lidi ptají jestli mám modrou řasenku, takže nejspíš na řasách půobí modře a nebo jsou všichni barvoslepý. Můžu říct, že ji opravdu ráda používám, převážně, když si dělám linky nahoře. Vypadá na očích moc dobře.


Co se týče výdrže, jsem taky spokojená. Nemám ji rozsypanou pod očima a podobně. Dobře se s ní pracuje a řasy nějak neslepuje, takže snad není nic, co bych jí mohla vytknout. Rozhodně bych neváhala a koupila si další. Můj obdiv má i hranatý obal, který většinou řasenky nemívají. Sice to nemá nic společného s její kvalitou, nebo výdrží, ale zmínit jsem to pochopitelně musela, haha.


Osobně bych ji doporučila, ale znáte to, co vyhovuje mně, nemusí vyhovovat jiným. Řekla bych, že některé z vás by naopak se slepováním mít problém mohly, nebo třeba s nedostatečným prodloužením. Já jsem ale spokojená od ceny až po výdrž.

motivace | body

10. února 2015 v 19:22 | Inny Emilly |  tips&inspirations
Nejsem si jistá, jestli mi všechny tyhle obrázky opravdu přináší motivaci, nebo jen depresi z toho, že tohle se mi asi nikdy nesplní. SNad jednou toho dosáhnu!


Example / Stay Awake

10. února 2015 v 16:02 | Inny Emilly |  music

"If we don't kill ourselves
We'll be the leaders of a messed up generation"

Posloucháš Example?