Maybe I'm too busy being yours, to fall for somebody new.

16. května 2014 v 14:00 | Inny Emilly |  journal
Znáte ty beználadové dny, kdy máte mizernou náladu vlastně bezdůvodně, kdy vás začíná pohlcovat sebelítost a kecy jako "nikdo mě nemá rád, nejsem dost dobrá, nic se mi nedaří" a bla bla bla? Nesnáším to. Nafackovala bych si, když mě něco takového jen napadne. Možná je to únavou nebo prostě jen slabší den.. Jenže tyhle "slabší" dny mám poslední dobou až moc často a už mě to vážně nebaví. Mám dojem, že se pořád snažím všem utýct a přede všema se schovat, abych měla klid. Ovšem to asi nebude moc to, co by mi pomohlo.

:) | via Tumblr

Na druhou stranu si ani nedokážete představit, jak jsem ráda, za tyhle normální pubertální problémy. Čekala jsem na to roky, kdy mi tohle všechno připadalo jako maličkosti a řešila úplně jiné věci. Tohle mi pak nepřipadalo tak vážné. Teď mi to ale připadá hrozný. Já vím, na jednu stranu je to hloupost. Je tolik horších věcí kvůli kterým se můžem trápit ale kvůli nějakýmu klukovi? Ale no tak. Snažím se neustále hledat něco, co mi pomůže zlepšit náladu, naladit mě, uklidnit a tak dále, ale zatím celkem neúspěšně.

Mám pocit, jak kdyby ty dobré chvilky za poslední dobu trvaly tak krátce. Hrozně rychle utekly a ty horší mi zas připadají nekonečné. Stále čekám až se z téhle louže vybrodím, protože jsem vážně unavená a nebaví mě se něčím takhle užírat. A teď by někdo mohl říct "tak se neužírej". Řeklabych to stejný ještě před třičtvrtě rokem. Možná ještě i před půl rokem. Teď to ale nejde...
 


Komentáře

1 DenysΔ | Web | 16. května 2014 v 14:19 | Reagovat

myslím, že tuhle náladu jsem měla před chvíli, akorát to bylo.. "doprdele jsem tak tlusta, venku je takl hnusne, a pod" :D :D..

2 LinDa | Web | 16. května 2014 v 20:52 | Reagovat

Poznám tú náladu. A to počasie to ešte zhoršuje.
Ja som zistila, že mne upršané počasie zlepšuje náladu. Je to divné, ale pravdivé :D

3 Hipís | Web | 16. května 2014 v 21:34 | Reagovat

NÁZEV! Myslím, že je to jedna z nejdokonalejších vět, který Alex kdy napsal, tedy já mám nejradši starší alba, moje oblíbený je asi Suck It And See a pak Humbug, ale stejně. Moje nejoblíbenější věta je z písničky Suck It And See "you're rarer than a can of dandelion and burdock", haha, taky to mám na blogu a pak mám ráda třeba z She's Thunderstorms "she does what night does to the day", ale miluji, MILUJI jeho texty nadevše.

Já mám takové nálady často, ale abych řekla pravdu, nechci být veselá. Chci se trápit a chci být nešťastná, protože život bez smutku by byl nudný. Kdybych neřešila tyhle maličkosti, neměla bych co řešit, kdybych neřešila kluka, který mi tak každým pohledm láme srdce, ale vlastně ho nikdy nezlomil úplně, cítila bych se prázdně. On je to, na co se každý den těším, už víc než 300 dní se těším na to, až ho zase uvidím a až s ním zase budu mluvit. A někdy už s tím chci přestat, někdy je ta bolest nesnesitelná a já se chci přestat trápit, ale přijde den, kdy si uvědomím, že nechci, aby tohle skončilo. Nikdy. A bojím se dne, kdy mi to srdce opravdu zlomí, protože pak mi bude stačit pár měsíců, abych se z toho otřepala a šla dál. A já nechci, protože on je moje první láska a to už něco znamená.

Jinak jsem taky znavená a nějaká nepříjemná na všechny, uzavírám se před okolím, prostě tak. Ve středu jsem šla spát v půl desáté, ve čtvrtek v devět a pořád mi přijde, že mi ten spánek chybí, i když normálně spím třeba jen šest hodin, takhle jsem spala deset a pořád bych ležela v posteli.
Ono je to asi taky hodně tím počasím, protože jak venku prší, tak já se chci válet a poslouchat svoje dešťový písničky a civět do zdi.

4 Hipís | Web | 16. května 2014 v 21:34 | Reagovat

Jejda, trochu jsem se rozepsala. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama