Březen 2014

Sometimes people come into your life just to teach you how to let go.

30. března 2014 v 14:17 | Inny Emilly |  journal
Na světě je tolik lidí, kteří neumí být absolutně vděční za to, co mají. Neustále si jen stěžují, vidí na svém životě jen to špatné a mají pocit, že se jim nic dobrého neděje. Je celkem lodické, že nikdo nebude pořád jen nahoře. Zlé věci se dějí, lidé odcházejí, štěstí není trvalé, jsou prostě i ty horší dny S tím prostě nic nenaděláte. Proto je třeba čerpat co nejvíce pozitivní energie z těch dobrých dnů, dobrých věcí. Je třeba se na chvíli zastavit a podívat se na všechno z jiného úhlu pohledu. Být chvíli rádi za to, co máme.

Asi tak vždycky je něco, co nám chybí, na co si můžeme stěžovat, co se nám nelíbí, co chceme změnit, co je prostě špatně a vůbec né podle našich představ. Ale když se nad tím zamyslíte.. čí život je dokonalej? Ničí. Někteří vám můžou připadat šťastní a bez chyb, ale každý má nějaké problémy. Každý má svůj příběh. Někdo je na tom hůř, někdo líp. Všichni by ale měli být rádi za maličkosti.

onlytruesayings.tumblr.com | via Tumblr

Já jsem třeba momentálně neuvěřitelně vděčná za své kamarády. Obzvlášť za dva. Stojíme při sobě, máme upřímný vztah mezi sebou, což se nedá říct o spoustě falešných lidí okolo. To teda není zrovna maličkost. Jsem ráda i za situaci doma. Není to vždycky růžové, ale technicky vzato, nemám si na co stěžovat. Né, když vidím jak jsou na tom druzí. Jsem vděčná, ž nejsme na tom finančně nějak špatně, že by jsme si nemohli dovolit skoro nic. Mám hodně věcí. Nejspíš víc než potřebuju a kde kdo mi to závidí. Málo kdy jsem za to ale vděčná, snažím se ale být čím dál víc.

tumblr

Kdybych měla vypsat seznam všech věcí, za které jsem vděčná, asi si upíšu ruku. Někdy jsou to opravdu maličkosti. Někdy jsou to společné zážitky s různymi lidmi, zkušenosti, nečekané momenty... je toho hodně. Pravdou je, že i přesto všechno, mám potřebu si věčně na něco stěžovat. A kdo ne? Nikdy nebudeme stoprocentně spokojeni s tím, co máme. Nikdy nebudeme mít prostě dost, ale čas od času, se nad tím můžeme aspoň zamyslet a být pár minut vděční.

Jinak co se týká normálního mého života, mám se dobře. Víkendy bývají nabité, všední dny utíkají poměrně rychle. Trápí mě jen jedna věc (on) a s tou neudělám nic. Musím se s tím prostě poprat a nějak to přežít. Co jiného mi taky zbývá, že? Zítra mám školu skoro od desíti, takže docela pohoda. To stihnu dát ráno sraz s kámoškou na kafe. Vlastně si žiju celkem pohodový život. A ještě to krásné počasí k tomu, to je paráda. Úsmév na tváři a užívat si života.

Oblíbené produkty

27. března 2014 v 21:50 | Inny Emilly |  trash
Z nějakého důvodu jsem se rozhodla dát sem takový článek o mých oblíbených produktech. O většině těchto produktech jsem již psala nějakou recenzi nebo jsem se o nich zmínila. Jsou to věci, které používám snad den co den a mám je v oblibě dost často už třeba delší dobu. Je to takových třináct top produktů. Ještě jich mám pár, které bych sem mohla zařadit, ale to by byl ten článek možná až příliš dlouhý. Zařadila bych sem ještě třeba svůj oblíbený pudr Stay Matte od Rimmelu, nebo duo lip z H&M.


Play List / Březen 2014

26. března 2014 v 19:48 | Inny Emilly |  music
Už jsem asi tři měsíce nedělala play list. Nějak jsem na to úplně zapomněla, nebo prostě byla jen moc líná. Nebudu to asi nějak dohánět, prostě sem dám výběr deseti mých nejoblíbenějších songů poslední doby. Hodně jsem teď poslouchala třeba Lipa nebo Garrixe. nějakým způsobem jsem si oblíbila i skupinu The xx. Plno jsem jich sem nedala, aby toho zase nebylo moc, ale hodně teď jedu "The Sound You Need".

P L A Y_L I S T_|_M A R C H_2 0 1 3
__________________________________________________________________

» EKTOR - GENERACE X (play)
__________________________________________________________________

» LIPO FT. PAULIE GARAND, KIRISS - JSOU CHVÍLE (play)
__________________________________________________________________

» LIPO FT. YANNA - ŠÍLENÁ (play)
__________________________________________________________________

» BASSJACKERS (MARTIN GARRIX EDIT) - CRACKIN (play)
__________________________________________________________________

» SHOWTEK - WE LIKE TO PARTY (play)
__________________________________________________________________

» MARTIN GARRIX & FIREBEATZ - HELICOPTER (play)
__________________________________________________________________

» THE XX - SUNSET (play)
__________________________________________________________________

» LYKKE LI - I FOLLOW RIVERS (FLICFLAC REMIX) (play)
__________________________________________________________________

» PARAMORE - STILL INTO YOU (play)
__________________________________________________________________

» EMINEM - BERZERK (play)

Statistics / 17.3. 2014 - 23.3. 2014

26. března 2014 v 17:05 | Inny Emilly |  blog news

PONDĚLÍ: 14
ÚTERÝ 16
STŘEDA 8
ČTVRTEK: 13
PÁTEK: 10
SOBOTA: 15
NEDĚLE: 18

CELKEM: 94

Sometimes, it's time the only thing what we have.

24. března 2014 v 13:36 | Inny Emilly |  journal
Některé věci se čas od času vyřeší samy, když je nevnímáte, ale víte, že se dějí. Není to poprvé co se mi to stalo. Něco se dělo a já myslela bůhví jak mě to nezasáhne, neovlivní, nenaštve, ale něja sem to neřešila, ani neměla čas to řešit a soustředila se na něco jiného a netrvalo dlouho a vyřešilo se to samo, bez mého zásahu, nebo nějaké újmy. ožná je prostě čas, nechat některé věci volně plynout a prostě si jen počkat, jak to dopadne. Ano, snadno se to říká, ovšem realita bývá často taková, že nám to nedá a stejně to musíme pořád řešit. Až moc. Vždyť je to vlastně normální..

Né nadarmo se říká "to chce čas". Všichni přece dobře víme, že to opravdu čas chce. Někdy se ale tenhle čas zdá jako nekonečné čekání na něco, co stále nepřichází a možná ani nepříjde. A to je přesně ten čas, během kterého se musíme smířit se spoustou věcí, poučit se.. je to doba, za kterou některé věci přebolí, nebo se uklidní a někdy i vyřeší. Nakonec se vlastně všechno točí jen okolo toho času, protože ve finále je to všechno, co nám zbyde.

true

Vzpomínky na špatné časy a další čas při kterém je vstřebáváme a oklepáváme se z nich, nebo naopak dobré časy, které nám chybí. Lidi by se měli naučit trochu ten čas využít. Mám kamarádku, které neustále tvrdí, jak neprožívá život jen čekáním na pátek, jak si užívá každý den, ale přitom mi to tak vůbec nepříjde. Jen je věčně unavená, znuděná, nic a nikam se jí nechce.. Jak si potom ten život teda užívá? Ležením doma? Neříkám, že musí každý víkend chlastat, ale aspoň něco dělat. Mně se kolikrát taky nechce a jsem unavená, ale přesto jdu a pak jsem většinou ráda.

Pro mě je prostě nejlepší trávení času, když mám neustále plný program. Neříkám, že si čas od času neudělám nějaký ten líný den, ale pořád by tomu tak být nemělo. Vždyť k čemu je nám čas, když ho nevyužijeme a promrháme ničím.. nebo čekáním? Takže si vemte svůj čas a koukejte ho využít!

One day in retrospect the years of struggle will strike you as the most beautiful.

23. března 2014 v 11:52 | Inny Emilly |  journal
Možná už je zase čas něco trochu napsat. Uf, ani nevím kde začít... Událo se toho teď celkem dost a ani nevím jak bych to všechno napsala. Možná bude snažší začít věcma okolo blogu. Asi je dost zřejmé, že toho moc nepíšu a nepřidávám, nějak příliš neobíhám a celkově blog dosti zanedbávám. Co k tomu jen říct, zkrátka.. mám svůj život a ne, že bych si nemohla najít nějaký ten čas na blog, ale spíš nemám přiliš nějakou potřebu. Asi mě taky dosti přemáhá lenost cokoliv napsat a podobně a nutit se do toho vážně nechci a nebudu.

Co se školy týče, asi bych mohla už opravdu zabrat. Ty známky nejsou zrovna zářné a v některých předmětech mám opravdu, ale opravdu namále, spíš ještě hůře. Navíc vztahy ve třídě se teď podobají spíše válečnému poli. Některé lidi opravdu nikdy nepochopím. Ta jejich závist a podlost, potřeba stále řešit druhé, pomlouvat a vymýšlet si...k čemu jim to je? Co z toho mají? Jen doufám, že se jim časem dostane odplaty a upřímně, mám chuť být tou, co jim to oplatí, ale na druhou stranu.. proč klesat na jejich úroveň. Ovšem odpustit si tu škodolibou radost, když vidím lidi, kteří jsou proti nim, prostě nemůžu.

Wiktoria Koksa | via Facebook

Jenže já zase nechci, aby ve třídě byly tyhle bitky. Stačilo by, kdyby jsme byli schopný se sebou komunikovat i přesto, že se nemáme v lásce. To s nima ale moc nejde. No, já se jim ale omlouvat nehodlám, ne potom co dělají a jak se chovají. Jestli něco opravdu nesnáším, tak jsou to lži a faleš. Kdyby prostě přišly a vyříkaly si to s náma z očí do očí.. upřímně, jenže to ony néé, radši nás budou pomlouvat a vymýšlet si a přitom si hrát na skvělý kámošky.

Pak jsou tu klasicky problémy s klukama. Co by to bylo za život bez nic, že? Klasický případ toho, jak odmítáte někoho hodného, milého, co se k vám pěkně chová, co pro vás udělá první poslední a tak dále.. pro někoho, kdo se k vám chová jak j věci, v kom se vůbec nevyznáte a je to jedním slovem ten "zmrd". Ovšem, jak se můžete donutit mít city k někomu jen proto, že je na vás hodný? To nejde. Nepřinutíte se ho chtít. Tohle fakt nemám ráda.. kéž by to přešlo. Nesnáším tenhle stav, jelikož nejsem schopná normálně uvažovat. Vím, že se na to mám vykašlat, vím, že je to blbost, že akorát ponižuju sama sebe, ale stejně... to prostě jinak nejde.

Vždycky doufám, že se do téhle situace nedostanu... je to nesmírně otrvný pro mě i mé okolí, kterému to neustále vnucuju. Myslím na to pořád, mluvím o tom taky pořád a čív víc si říkám, že na to kašlu, tím víc o tom začínám mluvit. Vím, tyhle věci chtějí prostě čas, ale než ten čas uteče, může být taky pěkně dlouhá doba. A co pak? Příjde další tenhle stav.. s někým jiným? Nebo tentokrát to vyjde? A nebo se něco změní a splní se mi očekávání? A proč na to sakra vůbec čekám. Nesnáším ty naděje. Stop řešení všeho!

•I'll be okay•

Hrozně mě štve jak mi tohle ovlivňuje náladu. Jako, kdyby všechno bylo spojený s ním. A tak jsem chvíli vysmátá a spokojená, pak zase naštvaná a nabručená, nešťastná.. a tohle se střídá denně třeba 10x. Ai i on z toho musí být mimo a myslet si, že jsem náladová pipka.. Asi ho to i štve, hlavně když ani neví, že je to kvůli němu. No, říkat mu to určitě neplánuju.. ztráta času. Je št'astný s jinou.. Ale přesto mě ta náladovost štve. Musím se to naučit nějak ignorovat. Bavit se s ním normálně i přesto, že mě to co dělá uplně užírá zevnitř.

Statistics / 10.3. 2014 - 16.3. 2014

20. března 2014 v 16:59 | Inny Emilly |  blog news

PONDĚLÍ: 14
ÚTERÝ: 21
STŘEDA: 15
ČTVRTEK: 9
PÁTEK: 11
SOBOTA: 11
NEDĚLE: 15

CELKEM: 96

Essence: Eyeliner Pen (Extra Longlasting)

16. března 2014 v 15:06 | Inny Emilly |  cosmetics
Tyhle oční linky jsem dostala od kamarádky, když mi vyschly (já hloupá je nechala 2 dny otevřené) moje oblíbené od maybelline (recenze). První věc, která mě napadla bylo, že essence je poměrně levná značka a nějak ty věci od ní a od Miss Sporty nemusím. Až tedy na nějaký ty řasenky od MS. Ovšem byla bída a tak jsem je prostě zkusila. K mému překvapení nebyly vůbec špatné, spíše naopak.


Nevím sice kolik je to mm, jelikož jsem to na fixu není nikde napsané, ale práce s ním je dobrá. Linky jsou s ním spíše tlustější, ale vypadají pěkně. Výdrž je taky skvělá, nějak zvlášť se neobtiskává (stalo se mi asi jednou), nepraskám má intenzivní hezkou barvu a není nějak nepříjemná na očích. Jako náhrada pro mě tedy byla perfektní a i přesto, že je z levnějších značek, kvalitou se nezapře. Z toho vyplívá i jedno další plus a tím je cena. Nevím sice kolik přesně stojí, ale co jsem se tak dívala v drogérce, tak drahá určitě nebude.

Hodnocení: ****/*****

A Great Big World & Christina Aguilera / Say Something

14. března 2014 v 14:02 | Inny Emilly |  music
Mám dojem, že snad není možné, aby jste toto už někde neslyšeli. Naprosto úžasná a pro mě srdeční záležitost. Poslední dobou ji poslouchám často, nesutále mi hraje v hlavě a zpívám ji v jednom kuse. ice se pak cítím dost utrápeně a smutně, ale i takové chvíle prostě občas k životu patří. Těžko se mi k tomu něco píše, protože nevím jak bych přesně vypsala ty emoce, které se vážou k té písničce a které z toho úplně sálají, takže si na to asi každý udělejte svůj obrázek.


Statistics / 3.3. 2014 - 9.3. 2014

14. března 2014 v 13:55 | Inny Emilly |  blog news

PONDĚLÍ: 14
ÚTERÝ: 16
STŘEDA: 6
ČTVRTEK: 10
PÁTEK: 19
SOBOTA: 18
NEDĚLE: 20

CELKEM: 103