Making someone else smile is the best feeling.

26. ledna 2014 v 15:52 | Inny Emilly |  journal
Auky au. Tři dny na horách a učení se na prkně a každičká část mého těla umírá bolestí. Ale přežiju to, jako vždycky, hehe. Vůbec mi to nešlo. Jsem fakt tupá. Tak ale něco málo zvládnu, snad to bude na lyžák stačit a doučím se tam zbytek. Teď jdu omrknout všechny vaše komentáře, kouknout na nejnovější díl upířích deníků. Muhehe a zejtra zase škola, fňuk. Jsem zvědavá, jestli se vůbec vyhrabu z postele, když mám problém jenom zvednout ruku.

Abych tady jen nekňourala, musím uznat, že to byl opravdu vysmátý víkend. Sice bylo nekonečně mnoho bolestivých pádů, ale i tak jsme se maximálně nasmály. Je super mít kamarádku, která vám 20x denně řekne, že vás nesnáší, ať chcípnete a podobně než nějakou, která vám vykládá jak vás hrozně miluje a posílá vám milion srdíček a pusinek a ve skutečnosti je to úplně jinak a je falešná. Není nad upřímné kamarády

Hipster

Jsem tak unavená a vyždímaná, že už ani nevím co píšu, tudíš asi s něčím normálnějším příjdu až později. Teď jdu válet své šunky do postele a pojídat k tomu mentosky, které mi ještě zbyly. Ňáám. Btw.. děkuji za všechny ty komentáře a návštěvy. Zatím se mějte krásně.
 


Komentáře

1 Ashley | liberated.blog.cz | Web | 27. ledna 2014 v 15:25 | Reagovat

Chcem sa ti poďakovať za krásny a povzbudivý komentár na mojom blogu, a zároveň ospravedlniť za dlhšiu neaktivitu. Bolo toho na mňa veľa, škola, povinnosti a tak. Veď to poznáš.

Jazdiť na snowboarde /ak si myslela to:D/ som vždy chcela vedieť. Ale rodičia mi hovoria, že je to zbytočné a že mi stačí vedieť jazdiť na lyžiach. Fail. -.- Nič si z toho nerob, že ti to nešlo, na lyžiarskom sa všetko doučíš, to dáš. :) Kedy idete na lyžiak?

S tými priateľmi máš úplnú pravdu!!! Je to bohužiaľ tak. Tí, čo ti vynadajú a nadávajú /samozrejme zo srandy/, sú oveľa úprimnejší než tí, čo ti hovoria, ako ťa majú radi, že si naj a pod..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama