Always store beer in a dark place.

30. listopadu 2013 v 9:30 | Inny Emilly |  journal
Top jak strop!!! Asi tak před půl hodinou jsem dorazila domů. Docela mě bolí hlava, ale nálada skvělá. Vlastně mám poslední dobou celkem dost dobrou náladu pořád. Cítím se dobře. Začínám mít pocit, že se ve škole opravdu začleňuji do kolektivu, i když s mojí povahou je to dost těžké, ale snažím se. Včera jsem zjistila vážně peckovou věc. (počkat... peckovou? co to píšu?!... no to je jedno!) Byla jsem s bývalou třídou v tanečních a úplně jsem na sobě viděla to totálně jiné chování s nimi a s mojí novou třídou. Prostě ten rozdíl. Možná by se dalo říct i pokrok. Se starou třídou se chovám šíleně. Jsem namyšlená až do nebe, nejvíc frajerka nejdůležitější co nad ostatníma ohrnuje nos a vidí je jako debily. Fuj. Až se za sebe skoro stydím. Né, že bych na ně byla taková pořád, ale většinu času jo.

Na druhou stranu s novou třídou je to jiný. Jsem na ně milejší, ochotnější... vlastně jsem na ně docela hodná a snažím se být dobrou kamarádkou. Né, že se starou třídou bych se nesnažila a nebyla kamarádka, ale jde o to chování prostě. Celkově s tou současnou je to takové uvolněnější, skutečnější. Ale víte co je na tom vtipný? Ani v jednom z těch případů se nepřetvařuju. Na nic si nehraju a pořád jsem to já. Ale jak je to možný?

start living

Ten hlavní důvod, proč tohle vůbec píšu, je změna. Za poslední tři, spíše čtyři měsíce jsem si prošla spoustou věcí. Bylo to jako kdyby se nic nedělo a pak najednou bum a všechno to narveme do čtyř měsíců. No, spíše do dvou a pak už se to jen vezlo a byly to takové reakce na ty události. Jinak řečeno, zažila jsem super chvíle a taky naprosto příšerné chvíle, ale posunulo mě to dál. Dostala jsem přes držku a poučila se (jak já stále doufám). Chtěla jsem změnu a změna je tady. Cítím se líp. Myslím.. nebo si aspoň troufám říct, ať už to vyzní sebeblběji, "jsem lepší člověk". Je to blbost? Možná ano, ale já se teď cítím opravdu spokojenější sama se sebou.

roses, poetry and french music... | via Tumblr

Připadám si tak volná. Tak uvolněná. Jako kdyby všechen čas světa tu byl pro mě. Na nic nespěchám, vše jde zatím tak nějak s normálem ruku v ruce. Jen se bojím, že to zase skončí, ale plánuju si to teď pořádně vychutnat, dokud se to děje a snad už tentokrát, je to ono! Minulost se sice čas od času ozve, ale to se dá čekat. S tím nic nenadělám. Nemůžu změnit co bylo, můžu se jen snažit, aby to už takové nebylo znovu.

Nejspíš se vám zdá, že píšu nesmysli. Možná máte i pravdu, asi píšu hlouposti. Nejspíš to bude tím nedostatkem spánku, dehydratací a včerejší akcí. V tom případě se tedy omlouvám, že jste zabili svůj čas tím, že jste tohle četli. Každopádně jak tak teď přemýšlím o blogu, fakt sem neíšu moc zajímavých věcí. Chce to víc článků. Mám tolik nápadů, ale né a né je uskutečnit. Asi nějak není chuť. Snad bude teď, když nemám nějaké plány na zbytek víkednu. Uvidíme.. mějte se fanfárově!
 


Komentáře

1 Natka | Web | 30. listopadu 2013 v 11:32 | Reagovat

taky se chovám jinak s mou starou třídou :D

2 allm | Web | 30. listopadu 2013 v 17:18 | Reagovat

Je úžasné, že si "voľná". Aj ja som taká v poslednej dobe, ale viem, že to dlho nepotrvá.
S mojou novou triedou sme fajn kolektív, takže ja sa k nim tiež správam inak.
Bývala trieda bola na hlavu, takže som im zopárkrát povedala svoj názor na nich :/

3 Nia | Web | 1. prosince 2013 v 0:59 | Reagovat

jsem ráda že si se začlenila..:)
moje povaha se třídou je taky zřejmě namyšlená..
ale já tu povahu nemam jen když jsem se třídou, prý jsem taková pořád..
povyšuju se a schazuju lidi, nejsem dobrá kamarádka..:) pár lidí si na to zvyklo, pro ně dobrá jsem.. pár mě za tohle všechno nesnáší a většině jsem u prdele:)
Je dobře že se ty věci stali a změnili tě. Že jsi takhle šťastnější..:)
nejsou to nesmysli co píšeš, mě to přijde zajímavé..:)

4 Ter. | Web | 1. prosince 2013 v 12:52 | Reagovat

Víš, vlastně mi to vůbec nesmyslný ani hloupý nepřijde. Hrozně hezky se to čte, obzvlášť to, že si uvědomuješ jaká jsi byla a jaká jsi teď. A hlavně to, že ti dělá dobře být ta, co nad všemi neohrnuje nos a snaží se k ostatním chovat líp. Držím palce, aby ti to vydrželo - jak dobrá nálada tak měnící se povaha. :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama