Shoot for the moon. Even if you miss it you will land among the stars.

30. října 2013 v 15:33 | Inny Emilly |  journal
Tak už se nám zase blíží škola. Opravdu se mi tam nechce, ovšem komu by se taky chtělo, že? Všechno je teď tak divný. Mám takovou zvláštní náladu. Cítím se tak nějak šťastně nešťastná. Asi jsem jen jako vždy příliš nespokojená se svým životem a nevděčná za všechno co mám. Včera byl parádní večer. Potkala jsem zase pár lidí, vyrazila si s jinýma než obvykle a zase sama sobě dokázala, že nemusím být závislá jen na jedněch lidech, ale můžu se bavit a poznávat nový lidi.

Zjistila jsem, že svět je opravdu malý a, že dost často potkáte přesně ty lid, které zrovna vůbec potkat nechcete. Celé ráno si příjdu jako telefoní ústředna a někdo mi volá a píše. Musím přestat dávat svoje telefoní číslo, heh. Docela jsem si utancovala nohy, ale stálo to za to. Nevím proč, ale ačkoliv nic špatnýho neprovedu, stejně si druhý den po kalbě, příjdu prostě provinile. Nevím čím to je. Vždyť jsem nic neprovedla. Asi mám v hlavě zabudovaný nějaký divný myšlení.

Spring by xxIMPERFECTIONS on deviantART

No, každopádně všechno je teď nějak zvláštní. Smíšené pocity. Co to kruci je? Jak je vůbec možný, že se snažím být věrná klukovi, s kterým se skoro ani nebavím. Snažím se mu dokázat, že nejsem nějaká rozdavačná, nebo se možná snažím něco dokázat sobě.. Možná se snažím být taková, jako všechny ty holky z filmů a seriálů jak jsou dokonale hodný, milý, vždy se rozhodnou dobře a dělají správnou věc a všechno se jim nakonec zadaří. Ale to je film.. né realita. Co když se až moc přetvařuju a až příliš přemáhám být taková, jakou nejsem i když bych asi někdy chtěla být?

you are someone's reason to smile.

Zase tyhle myšlenky o životě, existenci a dalších věcech... měla bych na to kašlat a prostě žít. Někdy je to ale prostě silnější. A zjistila jsem pěkně ostudnou věc. Normálně ani nerozumím slovensky. Stydím se. Možná to bylo tím, že jsem byla na půl ohluchlá z toho klubu a taky dost společensky unavená, ale i tak.. fujky. Dneska mi celé ráno volají a já to neberu, na sms neodepisuju.. a přitom.. no.. byli fajn a docela pěkný. Haha.

Tak a teď zase něco k blogu, abych ho nezanedbala svým nudným životem. Nějak se mi do psaní posledních pár dnů nechtělo. Teda možná i chtělo, ale doufala jsem, že se stane něco, o čem by mělo smysl psát, ale jako vždy jen marně čekám na něco, co se nestane. Čekání mě už opravdu nebaví, takže na to peču. Nejraději bych sem teď přidávala jen samé písničky, co mi tu v poslední době hrají, ale zase o to nadupanější bude play list za říjen.
 


Komentáře

1 Kate. | Web | 30. října 2013 v 21:03 | Reagovat

Máš krásnej dess!!!:3
To mě né na telefon, ale spíš na facebook.
Ve všem ti rozumím.

2 Hayley. | Web | 1. listopadu 2013 v 15:47 | Reagovat

Presne, žiadne myšlienky o existencií, proste treba žiť .) Mne zase všetci vkuse vypisujú na FB :D Niektorých ani nepoznám...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama