This is the tomorrow you worried about yesterday. And now you know why.

30. září 2013 v 22:43 | Inny Emilly |  journal
Když se přestane řešit drama s jedním borcem, začne se řešit drama s dalším. Jsme tak stejní až hrůza. Mám pocit, že se nám hlavou honí stejné věci, že se cítíme podobně a hledáme podobný věci. Máme rádi stejný věci. Tak hrozně stejný až to není pěkný. Beru ho jako kamaráda. Opravdu dobrého kamaráda. Věřím mu. Ale nechci víc. Stačí mi naše kamarádství. No, to je vlastně jedno. Jen... je to zas celé zamotané.

Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

Konečně se cítím lépe. Tolik mi toho od pátku došlo. Jedna písnička mi opravdu pomohola (http://comment-s.blog.cz/1309/kali-ft-sarka-jedneho-dna). Jsem v pohodě, jen nejsem šťastná, ale stále věřím, že jednou to příjde. Fuuu, ani nevím o čem vlastně psát. Ve škole si začínám připadat docela chytrá. Každopádně, až bude zítra chemie, určitě mi změní názor. S lidma ve třídě už se začínám bavit o něco víc, začínám je trochu poznávat a snad se to nějak dobře vyvinne.

V pátek mi začínají taneční a já ještě nemám ani boty, ani šaty, nic. Nebyl čas. Máma slíbila, že mi šaty ušije ale má hodně práce a tak jí tím nechci otravovat. No spíš mě ale štvou ty boty. To je větší problém. Musím pro nějaké zajít, to zas bude peněz... Vůbec se tam netěším. Trochu se i bojím toho, že mi to totálně nebude, což se stoprocentně stane, jelikož jsem totální dřevo. Uvidíme.

Dnešní psaní článku mi zas trvá celou věčnost. Pořád od toho odbíhám, už to píšu asi dvě hodiny. Nemůžu se na to soustředit a věnuju se jiným věcem, takže si pak nepamatuju ani co jsem napsala. Zase. Mám okno, už nevím co jsem tu teď plácala a ani jsem toho vlastně za dnešek moc nenapdala. Ono, néé že by nebylo co psát, ale teď si příjdu jako mimoň, jenže už to prostě dopíšu.

Elena Gilbert Quotes

Začínám být trochu naštvaná, nešťastná, rozmrzelá, ospalá.. prostě už unavená. Jdu spát, napíšu až někdy budu mít na to myšlenky v hlavě. Teď to tak není a jen se nutím to dopsat až do konce. Měla bych si zrušit fb. Jednou to opravdu udělám. Zruším facebook, smažu všechny fotky v počítači, všechny videa, obrázky z weheartit s texty popisujícími moje pocity a všechny účty. Prostě vše. Mějte se, dobrou.
 


Komentáře

1 Hobittka | Web | 1. října 2013 v 13:36 | Reagovat

Nemaž si spomienky :P Raz som si (nechtiac) zmazala všetky fotky a fakt som vtedy plakala, pretože spomienky sú krásne, aj keď sú niekedy smutné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama