Srpen 2013

There will come a point, during the pursuit of your goals, when you must spread your wings and fly.

31. srpna 2013 v 13:41 | Inny Emilly |  journal
Tak jsem se zas jednou donutila napsat nějaký článek. Opravdu mě nebaví se k tomu přemlouvat. Nemůžu tvrdit, že by teď bylo všechno špatný, ale nějak to není úplně dobrý. Nechci si stěžovat, není to až tak hrozné. Asi je to touhle mojí divnou, unavenou náladou. V noci se mi nějak blbě spí a nejspíš jsem dneska vstala levou nohou. Nálada je docela na bodu mrazu a mám pocit, že se mi nic nedaří.

how does a girl usually tell you she loves you?

Večer mám jít na párty. Těšila jsem se, ale dneska mě to nadšení nějak přešlo. Nemám na to chuť. Vím, že to dopadne špatně. Zvlášť když jde o ty dva kluky kteří tam budou a to bude špatná kombinace. Nějak tuším, že se něco přihodí a bude to opravdu zlé. Jdu tam vlastně jen kvůli kamarádce, které jsem to slíbila a která se tam opravdu těší. Má v plánu tam sbalit jednoho kluka, který se jí líbí. Je to ten kluk který chce mě a mně se teda taky líbí, ale je to tak komplikované, že nemám chuť se o tom rozepisovat. Tyhle věci je prostě lepší řešit s přáteli, určitě ne na blogu.

Má vůbec smysl sem vypisovat jak moc mě poslední dobou blog a vše okolo něj nebaví a neláká? Už jsem to tu psala tak milionkrát. A ještě se blíží škola. Ach jo. Tu teda fakt nechci. Je to jako trest. Brrr. Jak já se do té školy netěším. Bavila jsem se se dvěma holkama, které na tu školu chodily a říkaly, že je to tam fakt děsný. Ale tak o tom se asi již brzy přesvědčím sama. Paráda..

Untitled

Všechno mě dneska štve. Mám dojem, že se dneska pohádám s mámou a ta mě večer nikam nepustí. No, ani by mi to nevadilo, ale už jsem to slíbila kamarádce a nechci se na ni vykašlat. Na to jsem až moc dobrá kámoška. Nemám ani chuť se vychystávat, ale asi budu muset. Když už někam jdu, tak chci trochu vypadat a zaujmout. Haha. Aspoň něco, když už nic. Tak se zatím mějte a znovu se musím omluvit za neobíhání a děkovat za vaši přízeň a trpělivost. (Jsem zvědavá kdo všechno z affs si mě smaže nebo tak již učinil.)

Statistics / 19.8. 2013 - 25.8. 2013

31. srpna 2013 v 10:38 | Inny Emilly |  blog news
• Všem co sem stále chodí moc děkuju. Vím, že tu teď skoro nejsem a nechodím na vaše blogy, nic nepřidávám, nepíšu, ale jak už píšu asi po tisícáte... nemám náladu na blog. Užívám si posledních volných dnů (no.. už jich moc není), jsem venku s přáteli a tak dále. Na blog se mi prostě nechce. Zatím ho mazat nebudu. To by byla škoda, kdyby mě to pak náhodou zas chytlo.. =)

Pondělí: 38
Úterý: 21
Středa: 22
Čtvrtek: 33
Pátek: 32
Sobota: 22
Neděle: 10

Celkem: 178

The most important thing in communication is to hear what isn't being said.

26. srpna 2013 v 19:47 | Inny Emilly |  journal
Mám nějakou depresivní náladu dneska. Třeba je to tím, že jsem nespala už ani nepamatuju a doma jsem taky moc nebyla. Celkově jsem od včerejšího ... sakra, co je vlastně za den... prostě od soboty jsem spala cca tak 5h dohromady. Mám dojem, že částečně spím, ale stejně se držím. Dám si asi párátka do očí, haha. Nechápu proč se najednou v posledním týdnu děje tolik super věcí, tolik akcí a všeho. Chci tak další tři týdny navíc. Což značí o tom, že nemám až takovou depku. Ne, nemám, jen jsem unavená a dnešek je zatraceně divnej. Od rána. Od noci... nevím.

i can read | via Tumblr

Jsem prostě úplně mimo a píšu tu blbosti. Jen se z toho asi potřebuju vypsat. Dneska jsem to celý den hustila do kamarádky a vsadím se, že z toho musela být už otrávená. Potřebuju se toho nějak zbavit. Jsem pořád hrozně šťastná a veselá a tak, jen dnešek je nějaký unavený a trochu...komplikovaný. Uvědomila jsem si, že čím víc toho chci najednou, tím méně toho mám. To je špatné.

Ale mám i dobré zprávy. Máme doma další kočku. Koťátko. Černobílé. Rozkošné. Ani jsem ho nechtěla, máma ho prostě přivezla a teď je tu zase o jednu slečnu více. Je jí asi pět týdnů a je to taková malilinkatá chlupatá kulička. No, zatím je to radost, ale už si příjdu jako v nějakým zvěřinci. Chybí mi jen křeček nebo králík.

My adventure book

Teď hlavně potřebuju zmrzlinu! Hodně zmrzliny! Čtyřbarevnou s jahodovou polevou a Lanu Del Rey, která udržuje vaše deprese při životě. Nechci se ničím užírat.. chci si odpočinout a občas je asi nějaká taková soukromá deprese potřeba. Sprcha! První věc. Sprcha, zmrzka, Lana, postel! Ideální. Je mi líto, že zas neobíhám a na vše tady na blogu kašlu. Prostě... není nálada, čas. Pa.

Life is nothing but a game, that most of us will lose.

23. srpna 2013 v 13:42 | Inny Emilly |  journal
Tak jo, myslím, že mě zrovna chytla nálada na blog... něco napsat. Napsat co se děje, aby jste pochopili proč tu nejsem, proč rávím čas jiným, upřímně řečeno lepším způsobem a tím neříkám, že tenhle blog nemám ráda. Začla bych tím, že jsem byla na oslavě narozenin kluka, s kterým si už nějakou dobu píšu a pořád mě zval ven. Ok, to byla výborná akce. Přišla jsem domů v půl deváté ráno.. proč ne. Bavila jsem se. Hodně moc. Nepřemýšlela o čase. Ten kluk se mi docela líbí/líbil.. chtěla jsem ho sbalit .. asi to vyšlo. Líbačka.. proč ne...

Poznala jsem tam plno super lidí. Další dva kluci mi začli psát, zvát mě ven a pdobně. Fajn, to beru.. která holka by neměla ráda zájem kluků, že? Ale já víc nechci. Možná úlet, kamarádství. Vztah ne. Ovšem mám dojem, že všichni tři jsou to hodní kluci, co asi vztah chtějí a nerada bych jim nějak ublížila. Většina holek nechce vztah protože jim někdo ublížil, já nechci vztah protože se nemůžu dívat jak nějaký hodný kluk trpí kvůli mně, protože prostě nejsem holka do vztahu.

Timeline Photos | via Facebook - inspiring picture on Favim.com

Jeden z nich (ten co měl oslavu) se mě stále ptá jestli ho chci a já mu na to nejsem schopná odpovědět a tak to vždycky nějak zakecám. Vždyť jsem se mu snažila vysvětlit, že na to prostě moc nejsem a podobně.. stejně to nevzdává. Asi potřebuju k těmhle věcem víc času abych si byla jistá, že někoho opravdu chci. Ale tak kluci zrovna nejsou mistři trpělivosti, že? haha

S kamarádkou bylo bezvadně. Konečně jsme si mohly pořádně pokecat, vše probrat, udělat si holčičí den. Zašly jsme do kina na Percyho Jacksona, milujem Logana Lermana! Modrookej a hnědovlasej, přesně můj typ! Děje se toho tolik... a tolik pocitů... ale hlavně jsem šťastná. Není to snad to nejdůležitější? Snažím se žít okamžikem a daří se mi to. Nechci moc přemýšlet nad budoucností, tak daleko ještě nejsem, ale nechci se utápět v minulosti, v ní už taky nežiju a nic na ní změnit nemůžu. Mám se dobře. Stále si to opakuju, je to až divné. Jako bych se k tomu až přemlouvala a přesvědčovala sama sebe, ale tak to není. Je to pravda, cítím se dobře.

♥

Myšlenky na blog mám, né moc často, ale mám. Jen mě to psaní nějak moc nebaví poslední dobou. Nechci to všechno psát. Chci jen prožívat ty momenty reality než to všechno zase zmizí. Blog byl pro mě vždycky spíše únik z reality, především když jsem se cítila sama a nezajímavá. V poslední době to tak nebylo, ale i tak je to vždycky ten reálný život který si vyberu. A tak to zůstane.

When all the world is telling you 'no', tell yourself 'yes' ten times louder.

22. srpna 2013 v 16:50 | Inny Emilly |  journal
Párty, párty, párty!!! Konečně mám chvilku času na blog, ovšem nálada tu úplně není. Teda.. mám skvělou náladu a snad nic mi ji nemůže pokazit. Program má taky nabitý, o to víc mě mrzí, že už se prázdniny chýlí ke konci. Letos jsou to asi jedny z nejlepších prázdnin a vsadím se, že za rok budou ještě mnohem lepší. Všechno je tak nějak super. Zatím. Cítím se tak dobře. Je to úžasný. S ničím si nedělám těžkou hlavu, ničím se nenechám vytočit, bavím se, užívám si.. je mi prostě skvěle!

... | via Facebook

Mrzí mě, že nemám čas na blog a na obíhání affs, ale chápejte... je léto, prázdniny (sice už né na dlouho..). Nechci aby můj blog byl pro mě povinnost, ale radost. A pokud to moje affs nechápou, tak ať si mě raději smažou hned! Prostě teď dávám přednost tomu, trávit čas někde venku s lidma a né doma u počítače. Říkám si, jestli to bude jiný až začne škola. To se zase budu chtít věnovat té a možná budu mít brigádu. Třeba je načase nechat blog plavat...

Co se mého osobního života týká.. jak už jsem psala, je mi skvěle. Mám pocit, že mi celý svět leží u nohou. Haha, dobře tak vážný to zas není. Ale všechno je úžasný. Potkávám nové a nové lidi, úžasné lidi. Směju se. Raduju se. Bavím se. A mluvím o tom už po několikátý, co? =D Nevadí... haha.

Снимки в дневника | via Facebook

Kéž bych měla aspoň náladu a myšlenky na to, něco psát. Ale nemám. Tohle píšu už asi půl hodiny, né-livíc. Nebaví mě to, nechce se mi do toho, usínám u toho. Prostě nic. Odpustě mi, ale nezdržím se... napíšu snad brzy... doufám, že si mě affs nesmažou. Bylo by mi to líto. Trochu pochopení prosím. A omlouvám se za další nesmyslný článek, plný blbostí. Prostě ze mě teď nic lepšího asi nevypadne i když je tolik o čem mluvit.

Statistics / 12.8. 2013 - 18.8. 2013

22. srpna 2013 v 16:00 | Inny Emilly |  blog news
Pondělí: 43
Úterý: 43
Středa: 31
Čtvrtek: 81
Pátek: 24
Sobota: 24
Neděle: 27

Celkem: 273

Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

19. srpna 2013 v 16:16 | Inny Emilly |  journal
Zdravím lidi! Tak trochu jsem pár dní na blog kašlala. No nebyl čas. V pátek jsem šla ráno ven s kámoškou, večer na párty, z které jsem se vrátila druhý den ráno v půl 9 a v děvet jsem odjížděla na Moravu. Vrátila jsem se včera ve čtvrt na deset večer, takže času na blog opravdu moc nebylo a nálada taky moc ne. Každopádně jsem si víkend užila a nejvíc parádní byl ale pátek. Poznala jsem plno lidí. Fakt super lidí. Pár klukůů.. :D wuah! Ale složitostem se to nevyhne jako vždy...

I ωοηdεr. | via Facebook

Já o tom ani nechci psát. Jediný co teď chci, je probrat to s jednou z mých nejlepších kamarádek s kterou mám trávit celý zítřejší den. Příjde ráno, uděláme si holčičí den a večer vrazíme zbalit pár borců a do kina. Haha! Těším se hrozně. Tohle fakt potřebuju, kamarádku na pokec s kterou můžem zas jednou všechno pořešit.

Ani mě dneska moc nebaví to psaní. Nějak mě nenapadá co psát. Čím víc se toho v mém životě děje, tím míň mám chuť o tom psát. Mám dojem, že to pak nestíhám prožívat. Né, fakt se teď nedokážu soustředit a napsat jedinou smysluplnou větu, jelikož mám plnou hlavu jiných věcí. Ano, kluků... kruci :D Jsem dnes opravdu nějaká divná. Trochu naštvaná, trochu rozmrzelá, ale zároveň naprosto veselá a spokojená. Miluju život! Miluj ho taky! Mějte se... brzy snad napíšu.

(1) We Heart It Türkiye | via Facebook

Sometimes, the person who you fall for, isn´t ready to catch you.

15. srpna 2013 v 20:33 | Inny Emilly |  journal
Tak jo.. dneska jsem fakt nějaká divná. Celý den si válím šunky u počítače. Co jiného taky dělat, když jsou všichni pryč a nemám s kým jít ven. Jsem sama doma, takže mi tu jedou písničky nahlas a je všude bordel. Jsem líná uklízet. Když jsem doma sama delší dobu tak nejdřív je všude bordel.. pak to tak po třech dnech začnu uklízet a zbytek dní se nudím, jelikož je vše uklizeno. Postupně jsem začla dělat už play list na srpen... no je toho opravdu dost už teď. Včera jsem se nudila a tak jsem probírala skříň a zkoušela nějaký nový outfity a zjistila, že i přesto, že mám plnou skříň, vlastně tam nic pěknýho nemám. =D Asi nejsem jediná s takovým zjištěním..

fridaingvarssons.blogg.se -

Mám hroznou chuť psát články, ale jaksi tu není moc lidí, co by to četli, takže čekám, obíhám blogy... tolik krásy na některých a tolik článků. Vážně super lidi. =) Miluju některé vaše blogy. Jsou tak super. Pořád sleduju videa Bethany.. je skvělá... chtěla bych taky dělat takový videa, ale netroufla bych si hodit to na net... když vidím plno těch videií dnešních holek, jsou vážně k smíchu. A jak něco takového jednou vypustíte do světa a nepovede se to, už to zpět nevemete. Třeba jako to video "Ondřeji prosíím". Nebo "jsem krásnější než vy".

Mám celý den hroznou náladu na dilinský songy a nemůžu jich moc najít, haha. Dneska chci být dilča. Taky mám děsnou náladu dělat designy, ale ne ani tak pro sebe, jelikož to nevyužiju, tak se držím a jen dělám blbosti. Když na to tak koukám, už jsem napsala několik řádků a samé nezajímavé hovadiny. Uch. Ale pochvalte mě. Dneska jsem totiž konečně hodila nějakou tu rádoby recenzi a dokonce i sama nafotila, heh.

Be Happy | via Tumblr

Další velice nezajímavou novinkou je, že jsem začala sledovat Teen Wolf. Povím vám, je to pěkná blbost, ale už jsem u druhé série. :D Ani mě to nebaví, ale prostě chci vědět jak to bude mezi tou fiflenou a tím zbohatlíkem a ten Derek je prostě hot, haha. Vážně tu pro vás dneska nemám nic zajímavého k zamyšlení... nechápu, že tohle vůbec někdo čte, chacha. No, aspoň jsem veselá a s dobrou náladou. Dokonce jsem si upekla muffiny.. připekla.. Nechala jsem je v troubě asi o 15 minut déle no. Zapomněla jsem na ně a pak to poznala po čichu.


Rimmel: Scandaleyes Lycra Flex Mascara

15. srpna 2013 v 10:39 | Inny Emilly |  cosmetics
Už si ani nevybavuju, proč jsem tak moc chtěla novou řasenku, když tam mám dvě, které používám a jsou vyhovující. No, to je vlastně jedno, prostě mám tuhle novou. Dobře, zas tak nová není... mám ji někdy od začátku července. Teď si vybavuju, že jsem o ní četla recenzi a zaujala mě, tak asi proto jsem si ji hned musela koupit. Ať tak či ona, prostě ji mám. Jaká byla má očekávání? Jako vždy, obrovská.


For every minute you are angry, you lose sixty seconds of happiness.

14. srpna 2013 v 15:52 | Inny Emilly |  journal
Tak tedy dneska... jak se vlastně cítím? Vstávala jsem asi před hodinou, nevím jak je to možný.. prostě jsem usnula někdy v jednu nebo ve dvě a probudila se až v půl třetí. Mám dojem, že když na mě někdo promluví, hned vidím to nejhorší a už se chystám vystartovat. Zároveň se ale cítím fajn. Mám náladu se něčemu dneska věnovat, ale nevím čemu. Asi to bude blog. Za poslední aktivní dny, začala návštěvnost zase stoupat, za což moc děkuji. Když se tak dívám, je to už nějaká doba, co blog mám. Osm měsíců a stále mě to baví. Upřímně... na začátku jsem tomu nevěřila. Myslela jsem, že to budou maximálně 2 měsíce. Ani to ne. Často krást mě chytla chuť mít blog. Založila jsem ho, začla na něm pracovat a v tu chvíli mě to přestalo bavit, tak jsem ho smazala. Obvykle to nebylo ani 24 hodin.

True

Tenhle blog se myslím docela dobře rozjel. Našla jsem si tak nějak svůj styl psaní, ktrý mě baví a zatím mám dojem, že baví i vás (troufám si to takhle říct). Vždycky bude co vylepšovat... to je jasné. Nikdo a nic není dokonalé (i přesto, že nám to tak někdy připadá). Ááá... víte na co mám dnes náladu? Vyzkoušet nějaké nové kosmetické triky! Jop! A při té příležitosti už bych sem konečně mohla hodit nějakou tu "recenzi" buď na krém od nové značky Mixa nebo na řasenku Rimmel.

Teď uvažuju o koupi nového bb creamu. Mám jeden od Garnier. Né, že by mi nevyhovoval, ale zdá se mi, že moc nevydrží. Mám teď zálusk na BB od nivei a nebo CC cream od Max Factor. Fakt se nemůžu rozhodnout. Na spoustu z nich je pár dobrých recenzí, pár špatných... Cenově jsem pro niveu, ale více spokojenosti mi příjde, že je u Max Factoru. Tak teď opravdu nevím. Poraďte mi, pokud máte zkušenosti.

Tumblr

Co tu máme dál? Asi nic zajímavého. Plánuju nějaký nákupy kosmetiky a oblečení. Dostávám teď docela vysoké kapesné (na můj vkus je vysoké páč jsem dřív nedostávala nic :D), ale přesto to zmizí jako nic jen za dvě věci. Grrr. Vybírám sice co nejlevnější věci to jde, hledám akce a slevy, ale i tak. Aktuálním co chci je jedno triko a ten BB nebo CC. Mám náladu (máma odjíždí pryč :D) si uspořádat párty pro jednoho. Holčičí den. Nějaký drink, haha.