Červen 2013

»New Layout 9 / Amazing Galaxy

30. června 2013 v 21:37 | Inny Emilly |  blog news

Chtěla jsem něco jednoduchého, příjemného, ale zajímavého. Myslím, že se mi to celkem povedlo. Galaxy snad nikdy neomrzí, aspoň tedy mě ne. Co sem chtěla aby zůstalo je ta část volitelného horního menu (ta růžová i ty rubriky pod tím). Do menu jsem chtěla něco nenáročného, né příliš velkého a přeplácaného, což myslím, že se také podařilo. Co se růžové týká, tak i přesto, že to není má úplně milovaná barva, používám ji poměrně často. Prostě se mi na blog hodí a k odkazům tak nějak sedí. No prostě jednoduchost se mi asi líbí víc. :D

Lana Del Rey / Without You

30. června 2013 v 14:23 | Inny Emilly |  music
• Miluju ten pocit, když se ráno probudím a nevím co je za den, ale je mi to fuk, jelikož jsou prázdniny!! Mimochodem zase dost uvažuju o změně designu a tak, protože tady na téhle stránce se mi to blbě čte. Je to debilní prostě... ale zas se mi líbí to záhlaví a tak. Když je teď to léto, tak bych radši stejně něco jednoduššího.

A teď k písničce.. Jednou už jsem o Laně psala jak je boží a jak mě její písničky pohlcují, nutí mě přemýšlet o životě a o všem co zrovna prožívám ať chci nebo ne. Poslední dobou jsem zblázněná do jednoho kluka ačkoliv vůbec nechápu proč a nutí mě to pouštět si hodinové album od Lany pořád dokolečka. Nejvíc ale miluji písničku Without You a Dark Paradise. Ten text prostě... nemá chybu. Žere mě to zevnitř! Lana je prostě vražedná! Drtí moje srdce na milion kousků! Fuck!! Miluju ji!!!


# Better things are coming!

28. června 2013 v 14:09 | Inny Emilly |  journal
Tak už je konečně konec roku. I když... nevím jestli jsem za to úplně ráda. Až asi poslední dva týdny školy, jsme začali působit jako skvělá třída, všechno bylo super, byli jsme celkem ztmelení a lidi s kterýma jsem se dřív nesnášela se na mě najednou usmívali a normálně jsme se bavili. Kluk, kterého jsem dřív nenáviděla a nemohla vystát se mi najednou líbí a tak nějak to vypadalo, že je to vzájemný, ale po skvělém úterku a přežitelné (nesmyslný slovo...) středě, přišel z jeho strany největší ignor a ani se na mě nepodíval. Ignoruje mě evidentně dál.. žádné vysvětlení, žádný informace jak dál... nic. Nevadilo by mi, kdyby přišel a řekl "promiň, byla to chyba, nemám zájem" nebo cokoliv, ale tohle? Všichni stáli na mé straně a říkali jakej je to vůl. Mám vážně skvělý kamarády. Měli jsme ve čtvrtek parádní rozlučku ve třídě. Původně to měl být piknik ve středu, ale jelikož bylo špatný počasí tak jsme improvizovali a dopadlo to vážně moc dobře. Dneska a včera jsme udělali plno skvělých fotek, takže mám památku na všechny. Teď si plánuju užívat prázdniny, dneska to zapít a zajíst, pak pokecy s kámoškou o debilních klucích a společný vaření, pak tábor a dovolená v Chorvatsku.


Ačkoliv to nerada přiznávám, ale po staré škole se mi bude stýskat. Opravdu ano. Po těch lidech, kteří mi tak dlouho ničili život, ale přece mě naučili být silnou. Po lidech, kteří tu byli když jsem je potřebovala. Po vzpomínkách... Na druhou stranu se hrozně těším na něco nového, jiného a snad i lepšího. Teď jen doufám, že se nebudu celé léto trápit kvůli jednomu blbýmu klukovi, kterýho z nějakého nepochopitelného důvodu, i přesto jak jsme se dřív nesnášeli, i přesto co mi udělal, i přesto, že se k sobě tak mo nehodíme... CHCI! Né, musím říct, že i přesto všechno s ním, byly tyhle dny naprosto a nepopsatelně super!!!


Teď už plánuju jít dopředu... To nejtěžší mám za sebou. První kroky do neznáma. Začíná to dobře alias Better things are coming! Za chvilku jdeme s mámou na "slavnostní" oběd ... asi na pizzu. Pak budu sedět doma a smutnit a večer plavat a pak ven oslavovat! Jak vy plánujete trávit léto a prázdniny? Kam jedete na dovolenou? Co vysvědčení?

Statistics • 17.6. 2013 - 23.6. 2013

26. června 2013 v 19:50 | Inny Emilly |  blog news
Pondělí: 11
Úterý: 18
Středa: 13
Čtvrtek: 5
Pátek: 8
Sobota: 14
Neděle: 28

Celkem: 97

Statistics • 10.6. 2013 - 16.6. 2013

26. června 2013 v 18:22 | Inny Emilly |  blog news
Pondělí: 26
Úterý: 21
Středa: 24
Čtvrtek: 27
Pátek: 27
Sobota: 30
Neděle: 19

Celkem: 174

Macklemore & Ryan Lewis feat. Mary Lambert / Same Love

23. června 2013 v 12:57 | Inny Emilly |  music
Za poslední dobu asi nejlepší písnička!! Přeúžasnej klip, řekla bych dost silnej a hodně emocionální. Macklemora jsem si poslední dobou hodně oblíbila a tahle písnička.. prostě boží! Musím říct, že tenhle song mě k někomu hrozně poutá.. prostě mi pořád někoho připomíná.. něco co bylo a něco co bych chtěla aby bylo. Je strašný jak vám jedna písnička dokáže neustále někoho připomínat a nutit vás na tu osobu myslet.


Návrat. Úvahy. Zklamání.

22. června 2013 v 13:05 | Inny Emilly |  diary
Před nějakou chvílí jsem se vrátila ze školního výletu. Lecos se stalo a mnohé z toho jsem vůbec neplánovala. Byla jsem tak natěšená, že mě to nečekaně zklamalo... Jako ostatě pokaždé když se na něco těščím. Když jsem teď pár minut přemýšlela, tak mě napadlo nač dál mít blog..? Psala bych deník, ale upřímně se nechci s některými důleitými osobními věcmi svěřovat a mám strach, že to objeví někdo z mých známých. A to bych opravdu nerada. No což o to.. budu prostě psát o jiných věcech a né svůj trapnej deníček, který stejně nikoho nezajímá. Jsem samá modřina, boule a škrábanec a navíc mě bolí hlava a není mi moc dobře. Cesta byla dlouhá... musím si jít dát sprchu abych se trochu probrala a popřemýšlela znovu o údálostech za poslední 3 dny.

Tak tedy konečně free!

18. června 2013 v 21:20 | Inny Emilly |  diary
Dočkala jsem se a konečně dnes uzavřela všechny známky. Zítra odevzdám učebnice a lehárko!! Už dnešek si užívám to volno, ten klid. Nic nedělání. Ale to vedro!... nechci být jeden z těch co si v ziměstěžuje na to, že je moc zima v létě, že je moc horko, ale dneska to bylo fakt drsný. Ve čtvrtek brzy ráno odjíždíme na ten výlet, už se hrozně těším. Napsala bych toho víc, ale nemám ani náladu na to, sem něco psát... tak se nezlobte, že ted nebudu asi tak do neděle obíhat. Mějte se krásně.

Summer Paradise - Finally..!

17. června 2013 v 17:06 | Inny Emilly |  journal
Dalo by se skoro říci, že za poslední dobu, se toho událo opravdu hodně. Když se nad tím ale zamyslím, zjišťuji, že se nic velkého nedělo. Ve škole to vypadá asi tak, že mi chybí uzavřít už jen AJ a FJ. O to by mělo být postaráno zítra. Zatím to vypadá, že jsem se od minulého pololetí mírně zlepšila. Ve zlepšování hodlám i nadále pokračovat. Ve středu musím odevzdat učebnice a ve čtvrtek v půl osmé odjíždíme na 3 dny na školní výlet. Už se nemůžu dočkat, bude to pro mě poslední výlet s touhle třídou. Mám i naplánovovanou rozlučku na další středu, kdy si uděláme piknik někde na Petříně asi. S holkama jsme si byly dneska udělat pár fotek, jelikož né všechny byly na třídní fotce a chceme vzpomínky. Vlastně to byl dneska skvělý den. Venku to peče a já už bych ráda vytáhla šaty. Jenže jelikož mám jen batoh a ten k šatům moc nesedí, tak musí počkat až na příští týden.


V sobotu jsem byla na táborovým výletě, který je každý rok. Je to takový seznamovací den pro ty, kteří jedou na tábor. Bylo to dobrý, už se na ten tábor děsně těším. I když jsem od soboty dost unavená a poměrně rozbolavěná, i tak byla sobota úžasný den. Tak nějak jsem do toho zase spadla a dala si "rande" se svým ex. Nevím jak tomu jinak říkat. Abych pravdu řekla, bylo to fajn. Chyběly mi některé chvíle, kdy se nemáte ke komu přitulit, ale nechci to zpátky. Je to asi jen tím, že když jsme na tom táboře tak mě přitahuje, protože je to něco co nikdo nemůže mít, musíme to držet v tajnosti.. a je to prostě takový tajemný, zakázaný. :D Možná jsem divná, ale vím, že za pár týdnů, maximálně měsíců mě to zase přestane bavit a budu si říkat "Co na něm kruci vidím!?"

Nedávno jsem si myslela, že jsem úplně marná a že mi nic nevychází. Dneska mám naději a energii na to, to dotáhnout a začít v záři s čistým štítem někde jinde a do té doby si užívat léto, prázdniny, kamarády a přemýšlet o nové škole, nových lidech, plánovat a snít někde u vody. Nejspíš se letos dočkám i moře. Teď bych ale ze všeho nejraději skočila do bazénu.

Hrozně mi chybí Upíří Deníky a plánuju začít sledovat Teen Wolf. Ještě mi zbývá poslední díl první série Beauty & the Beat, ale to mě moc nebaví. TVD jsem začala sledovat zase od začátku a objevují se mi nové souvislosti a zase mi to dává o trochu větší smysl než dřív. Prostě ten seriál miluju a chybííí mi!


Od zítřka mám v plánu se už jenom flákat, chodit ven, neřešit snad nic. Jen povalování někde v parku, popíjení, zmrzlina, víc plavání a tak dále. Konečně bude klídek od té školy, od učení a učitelů. Jen mě štve, že už je léto a já jsem stále špekounek a nepodařilo se mi s tím břichem nic udělat. Grr! Teď jdu pouštět letní songy jako třeba Summer Paradise od Simple Plan (ft. Sean Paul) nebo Drive By od Train. Mějte se!

Jennifer's Body - Bacha, kouše!

14. června 2013 v 22:44 | Inny Emilly |  movies
• Jelikož až do pondělka (minimálně) tu nejspíš nebudu = v pondělí se uzavírají známky a já mám ještě co dodělávat, tak tedy píšu něco málo o jednom filmu, který jsem viděla včera, tak aby tu bylo aspoň něco ke čtení až tu nebudu.

» ŽÁNR: Horor/Fantasy/Komedie
» ROK: 2009
» REŽIE: Karyn Kusama

Na tenhle film jsem poměrně dlouho narážela, až jsem se rozhodla si ho stáhnout a pustit. Čekala jsem od toho poměrně víc, vzhledem k obsazení hlavních rolí (Megan Fox, Amanda Seyfried). Příběh, dá-li se tomu tak říkat je o populární, krásné dívce Jennifer (Megan Fox), která po se po jedné nešťastné události v místním klubu, tak trochu nechá unést od jedné kapely, kteří jí provedou něco, co jí nenávratně změní. V tu chvíli se mění i její přátelství s Needy (Amanda Seyfried), která je spíše taková šedá myška.

Celkově mi film nepřipadá moc zábavný a ani příliš vtipný, či děsivý. Vlastně mě ničím moc nezaujal a příběh mi přišel jako pěkná blbost. Už možná ten pokus smíchat tyhle tři žánry byl blbý nápad, protože jsem se zasmála tak v jedné, možná dvou scénách. Ve zkratce řečeno "přišlo mi to jako blbost".

Ovšem musím uznat, že se moc často ve filmech nevídá, aby byly nejlepší kamarádky královna školy a podivínka lomeno neviditelná. To byla jedna z mála věcí, které se mi na filmu líbily. Taky mi přišlo celkem vtipné, jakou "ošklivku" tady hrála Amanda Seyfried, která je jinak velice známou kráskou.