Únor 2013

Život na facebooku.

7. února 2013 v 21:54 | Inny |  articles
Pro mnohé z nás je facebook snažší než skutečný život okolo nás. Tady se cítíme možná i víc součástí kolektivu, čekáme na lajky a komentáře a připadáme si kvůli tomu populární. Je to pro nás lepší a jednodušší místo, než realita. Ano. Tak to je. Celé dny trávíme na facebooku a píšeme si statusy s kým jsme, kde jsme, jaká je to nuda a nejlépe i na dobrou noc. Závislost? Samozřejmě. Pravdou je, že facebook do dnešní doby patří a má i své výhody. Je to dobré, když se potřebujete domluvit s přáteli nebo uspořádat nějakou větší akci, nebo když třeba někoho potřebujete najít, nemáte číslo a podobně. Ano, pro komunikaci je fb dobrý. Na druhou stranu mě zaráží, proč si plno lidí stěžuje jak facebook ničí životy. Vždyť, kdo je nutí sedět u něj celý den? Co ale vážně nemužu vystát a asi to ani nikdy nepochopím jsou lidi, co si píší statusy o tom jak je celej jejich život na nic a jak se jdou podřezat a podobné sebedestrukční statusy. Snaží se tím na sebe hrozně upozornit a získat lítost ostatních.. asi. Pak jsou taky lidi, především holky, které přidávají jednu fotku za druhou, píšou si "statusíčQi" a lezou všem do zadku. Co to je?! Občas se vážně bavím při čtení statusů typu "Nejsem namyšlená, jsem prostě jenom nejlepší." ...ehm!? Vím, že je tu facebook od toho, abychom se podělili o své pocity, o to co děláme nebo s kým jsme, ale čeho je moc, toho je moc. Koho zajímá, že právě sedíte s kámoškou na lavičce a pojídáte koblihy a čumíte při tom na nějakýho borce? Nemusím vědět všechno. Opravdu mě udivuje, že si lidi vždycky, vždycky, vždycky najdou čas aby hodili nějakej status, ať jsou kdekoliv. Ooo a abych nezapomněla... nejvíc mám ráda statusy o tom jak sněží, je valentýn, konec světa, vánoce a podobný věci. Není nic lepšího, než když se vám celý den na zdi objevují stejné kecy pořád dokola. Uznávám, že jsem na fb závislá, ale rozhodně nemám potřebu psát tam každý hovno.

Kouzelný svět nereality.

7. února 2013 v 0:02 | Inny |  articles
V souvislosti s tématem týdne (Realita) jsem přečetla několik článků, které psali různí blogaři. Je zajímavé vidět jak to každý vnímá a jaký na to má názor, ale na konec se všichni shodnou na jednom.. každý z nich má svůj vysněný svět do kterého se ubírá ne jen v noci ve spánku, ale vždy když je mu na nic, když se cítí sám nebo ho jednoduše štve všechno okolo. Někdy zavítáme do tohodle světa jen proto, že chceme na chvíli získat energii abychom mohli žít v tom skutečném. Naše světy se mohou jakkoliv lišit, ale všichni máme jeden cíl - být šťastní, což zahrnuje dosažení našich cílů, krásného prince, rodinné večeře, hromady dobrých přátel a tak dále.
Můj svět obsahuje život daleko odtud. Přátele na které se mohu spolehnout a rodinu, která je pohromadě. Dobrou školu a skvělé výsledky. Ale není to jen obyčejný svět. Zažívám v něm i dobrodružství a akci a sem tam nějaké to romantické drama. No asi by se to dalo shrnout jako nějaký film.
Na tomhle neskutečném světe je úžasné, že to můžete měnit jak chcete. Všechno se děje podle vás, jak vy chcete. Každý problém se ve finále nějak vyřeší a pokud budete chtít, můžete si sem přidávat třeba jednorožce. Přála bych všem aby mohli žít ve svém vymyšlném světě, který by je udělal šťastnými. A co vy? Jaký je váš svět?

Minulost je naše budoucnost.

5. února 2013 v 22:23 | Inny |  articles
Nepochybuji o tom, že naše činy a zážitky z minulosti ovlivňují to jací jsme dnes. Naše rozhodnutí, volby a chování se od toho odvíjí. Věci z minulosti ať ty dobré nebo špatné z nás dělají to co jsme. Špatné si více pamatujeme, ale na dobré vzpomínáme toužebně. Ale.. co je vlastně to špatné? V minulosti sem si prošla těžkými věcmi, které jsem nejprve pojala jako ty špatné a ano.. z větší části jimi jsou. Má to však své "ale". To co se mi stalo mě změnilo. Udělalo ze mě člověka jakým jsem dnes. Člověka, na kterého jsem svým způsobem pyšná a nestydím se za něj. A nebýt toho "zlého" tak jsem pravděpodobně nějaká pipinka, kterou zajímaj jen nové boty. Neviděla bych svět tak jak ho vidím teď a chovala bych se jinak. Nahlížela bych rozdílně na spousty lidí a nejspíš bych každého soudila, takže ne.. to co se mi stalo nebylo jen špatné. Mělo to i své plus. Něco mi to vzalo a něco zase dalo. Na všemco se stalo musíme hledat to plus i to mínus, ale snažit se zaměřit spíš na plusy. Nebrat to tak, že se dějou věci, které vám život kazí, ale které váš život mění a posouvají dál. Je na vás jak které situace zvládnete a jak se s nimi poperet, co si z toho do budoucna vezmete.

PLL: Popis epizody 3x18 Dead to Me

5. února 2013 v 20:09 | Inny |  series
Když se dívky opět rozloučí s Alison, na povrch se dostane nová informace v epizodě "Dead to Me".
Nyní, když jsou Aliiny ostatky znovu v držení její rodiny, se DiLaurentisovi rozhodnou ji znovu pohřbít, čímž dávají Arii, Emily, Hanně a Spencer další příležitost k rozloučení s jejich kamarádkou. Se vším tím, co se od doby Aliina zmizení událo, zaujímají dívky k dalšímu vzpomínkovému obřadu rozdílné postoje. Aria, Hanna a Emily jsou připraveny na další kolo loučení nejen kvůli nim samotným, ale i kvůli vyjádření podpory Jasonovi. Na druhé straně Spencer už toho má dost a nechce mít s pohřbem nic společného. Proč se neustále loučit s dívkou, která nakonec nebyla až tak dobrou kamarádkou?
Mezitím se Emily rozhodla navštívit Dr. Sullivanovou, aby jí pomohla s nevyjasněnými pocity ohledně zabití Natea, ale odchází od ní s mnohem více, než by čekala.


Phoebe Tonkin and Dawn Olivieri: Premiere „Warm Bodies“

5. února 2013 v 19:55 | Inny |  celebrities
>>January 29 Warm Bodies premiere

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Video: Britský X factor Lisa a Abbey

5. února 2013 v 19:39 | Inny |  videos
Tohle video mě prostě nejvíc pobavilo :D Opravdu jsem nepochopila myšlení těch holek. Nejen, že neumí absolutně zpívat, ale ještě mají tu drzost mít takový kecy. Nejvíc mě asi dostalo "a vy jste jako kdo, madam?" :D Stojí za to se na to kouknout a zapřemýšlet nad myšlením a chováním některých lidí. Být jejich rodič tak jim oběma jednu (nebo radši dvě vrazím). Na druhou stranu, o tomhle ty show jsou. Jako pobavilo mě to no. :D


TVD: Webclip 4x13 Into the Wild #1

5. února 2013 v 19:25 | Inny |  series

Damon: Vypadá to tak, že někdo zapomněl na podporu týmové soudržnosti.
Elena: Nebudu se omlouvat za to, že jsem nechtěla, aby šla s námi.
Damon: Víš, že Stefan ji sem přivedl, aby to vypadalo tak, že se pohnul dál? Chce, aby sis myslela, že se přes tebe přenesl a abych si já myslel, že se mu nemžu dostat pod kůži.
Elena: Víš co? Máš pravdu. Všechno, co musím udělat je vydržet s ní ještě dalších pár dní a až najdeme lék, nebudeme se s ní muset už nikdy stýkat.
Damon: Rebekah jako člověk, neumím si ji předstvit bez tesáků.
Elena: Víš, že jsi nikdy nemluvil o tom, co uděláš až najdeme lék? Vezmeš si ho?
Damon: Nepřemýšlím o tom.

Nina Dobrev: 2nd Annual NFL Honors Award

5. února 2013 v 19:07 | Inny |  celebrities
>>2nd Annual NFL Honors Award February 2

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Paul and Torrey: Jeep Heroes Tailgate

4. února 2013 v 23:14 | Inny |  celebrities

PAUL WESLEY, TORREY DEVITTO

Super Bowl Tailgate Party February 3 New Orleans
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Pretty Little Liars: Promo 3x18 Dead to Me

4. února 2013 v 20:52 | Inny |  series

PRETTY LITTLE LIARS

promo Dead to Me Další díl 6.2.2013

Kanadské promo: